בעיות נפוצות שעלולות לצוץ באינסטלציה בסנפלינג

ישנם הרבה מאוד מקרים בהם נצטרך לבצע עבודה של אינסטלציה בסנפלינג כאשר במקרים אחדים זה יהיה בכדי לבצע התקנות, בעוד במקרים אחרים נשתמש בשיטה זו בכדי לבצע תחזוקה שוטפת או תיקון תקלות. 

ישנם הרבה מאוד יתרונות של שימוש באינסטלציה סנפלינג כאשר בראש ובראשונה הדבר חוסך לנו כסף רב כאשר נבחר לבצע את התיקון בשיטה זו. החסכון בא לידי ביטוי בכך שגלישה מגג בניין באמצעות סנפלינג חוסכת זמן רב בתיקון התקלות בהשוואה לשיטות אחרות ולכן העובדה שאנו חוסכים בזמן גם חוסכת לנו כסף רב. מעבר לכך, לעיתים הדבר פשוט אינו פרקטי וביצוע תיקון או תחזוקה באמצעות סנפלינג היא השיטה היחידה בה ניתן לעבוד. דמיינו לעצמכם למשל שיש תקלה בצנרת או במרזב בקומה החמישית של בניין ובכדי לתקן אותה תצטרכו להקים פיגומים סביב הבניין. הדבר אינו ישים בפועל היות והוא לוקח זמן רב מעבר לעובדה שהוא כלל לא הגיוני. אך מעבר לכל היתרונות של אינסטלציה בסנפלינג ישנן לא מעט בעיות שיכולות לצוץ ועליהן נסביר לכם במאמר הבא ואף נציג בפניכם כיצד ניתן להתמודד עם אותן בעיות. 

בעיות רישוי

לא מעט אינסטלטורים עוסקים בעבודות של אינסטלציה בגובה מבלי שעברו לכך הכשרה מתאימה, דבר שמסכן אותם אך גם אותנו היות ואנו נהיה חשופים לתביעה גם כן. לכן, מומלץ מאוד לוודא כי האינסטלטור אותו בחרתם לבצע את מלאכת התיקון בגובה הוא אינסטלטור בעל אישור לעבודה בגובה וגם כי כלל העובדים שלו מורשים לכך ומקפידים על הרענון הדו שנתי. מעבר לכך. מומלץ לוודא כי לאותו אינסטלטור יש ביטוח עבודה על ביצוע תיקונים בסנפלינג, דבר שיכול לחסוך לכם לא מעט כאבי ראש במקרה של תקלה. 

בטיחות

לא מעט אירועי בטיחות קורים מידי יום בזמן עבודה בגובה על כלל סוגיה. כאשר אתם בוחרים אינסטלטור לביצוע עבודות בגובה יש לראות כי הוא אכן מקפיד על כל כללי הבטיחות בכדי למנוע פגיעה ברכוש ובנפש. חלק מאותם אמצעי זהירות שעל האינסטלטור לנקוט הוא אבטוח של כלל ציוד העבודה בו הוא משתמש כדי שלא יקרה מצב בו ציוד נופל מגובה רב על מכונית, חלון או חס וחלילה אדם שעובר במקום. מעבר לכך, יש לדאוג להציב אדם למטה ברחוב שדואג לנתב את האנשים ללכת דרך המדרכה השנייה ומזהיר אותם מפני הסכנה של הליכה באזור העבודות. 


אנחנו בסנפלינג ישראל מתמחים בכל העבודות בגובה כמו גם עבודות אינסטלציה סנפלינג. אנו מקפידים על עבודה על פי הכללים והחוקים של עבודה בגובה ושומרים על בטיחות מקסימלית בזמן העבודה וכמובן שומרים על סטנדרטים מקצועיים בכדי לספק לכם עבודת אינסטלציה איכותית. אנו נשמח לייעץ לכם או לבצע עבורכם כל עבודה של אינסטלציה בסנפלינג אותה אתם צריכים לבצע בגובה.

כתיבת תגובה