התקנת שלטים בגובה

הקשיים בתליית שלטים בגובה ודרכי התמודדות יעילות

מאז ומתמיד היה צורך בתליית שלטים בגובה. השלטים משמשים אותנו לצרכים שיווקיים ופרסומיים אבל לא רק. בעזרתם אנחנו יכולים להנגיש לציבור מידע, להציג בפניו על מוצרים ושירותים חדשים, ליצור הירתמות למאבק או תהליך מסוים ולהעלות את המודעות על כל מיני נושאים. העניין הוא שממש כמו שתמיד שלטים בגובה היו מוצבים, תמיד גם היו קשיים בתליית שלטים בגובה. היום נהוג לתלות שלטים לא רק על שלטי חוצות, אלא גם על בניינים. כך הלקוחות שלכם ידעו שאתם נמצאים במקום וזה כמובן כלי שיווקי יעיל מאוד. זו הדרך הטובה ביותר לפרסם ולשווק את העסק שלכם, כי ברגע שהשלט ממוקם לו אלעל, כולם רואים את זה. חשוב להבין כי ממש לא כל חברה או בעל מקצוע יכול לבצע תהליך של תליית שלט. נדרש ידע, ניסיון, מיומנות ולא פחות חשוב – כלים מתאימים.

מה חשוב לדעת ולהבין ולשים לב אליו שמדובר בתליית שלט לגובה?

  1. אסתטיקה ונראות – מכיון ומדובר בשלט שהמטרה שלו היא לרוב פרסומית, שיווקית וכמובן מיתוגית, חשוב לעצב את השלט בצורה שתתאם את רוח המותג. מדובר בעבודה מורכבת מאוד ולכן כדאי ורצוי שהשלט יהיה מושלם מבחינת איך שהוא נראה לפני שאתם מחליטים לתלות אותו. כמובן שהוא גם צריך להיות בולט מאוד למרחק. השלט צריך גם להיראות יפה, חשוב שיהיה קל לקרוא אותו ועליו לבלוט כדי שהוא יכנס לתת המודע של האנשים שרואים אותו.
  2. חוזק ויציבות – תליית שלט בבניין חייבת להיעשות אך ורק שהשלט יציב וחזר משום שאם הוא לא יציב דיו זה עלול להוביל לנזקים כבדים, הן בגוף והן בנפש. יש לוודא שהשלט נתלה  ידי חברה מקצועית בלבד, אך ורק אם האישורים המתאימים לעבודה בגובה. 
  3. גובה – לפני קיבוע השלט יש לשים לב שהגובה נכון. ברגע שהשלט ממוקם בול במקום הנכון, יותר אנשים יכולים להיחשף אליו. בנוסף, השלט צריך להיות בולט דיו. 
  4. אחריות על ביצוע העבודה- עוד דבר חשוב שכדאי לשים אליו לב הוא שהחברה מספקת לכם אחריות על ביצוע העבודה. אם יש ליקוי או משהו קורה בטווח זמן הגיוני, חשוב שיהיה לכם "אבא ואמא“ לפנות אליהם. 
  5. על פי החוק – חשוב להקפיד שהשלט אותו אתם תולים על גבי הבניין נתלה בהתאם לתקנים ולחוקים הקיימים בחוק . יש לשים דגש על היתרים ולראות כי החברה פועלת לפי הכללים. 


מחפשים חברה מקצועית לתליית שלט לעסק, לחברה או לארגון שלכם בגובה?

חברת סנפלינג ישראל היא חברה המעניקה שירות מקצועי ויעיל הכוללת תליית שלטים מכל הסוגים בגובה. התהליך מתבצע בצורה בטוחה תוך שמירת מטרות הלקוח לאורך כל הדרך. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח להעניק לכם מידע נגיש ומקצועי, לענות לכם על כל שאלה ולהגיע למקום כדי להבין מה ואיך בדיוק צריך לעשות.

כתיבת תגובה