איטום קיר חיצוני - כיצד מודדים איכות עבודה

איטום קיר חיצוני – כיצד מודדים איכות עבודה

אחד הדברים החשובים ביותר בכל פרויקט בניה הוא האיכות של איטום קיר חיצוני בכל המבנה. אין להמעיט בחשיבות של ביצוע עבודות האיטום בין אם מדובר בפרויקט בניה חדש ובין אם מדובר בפרויקט של שיפוץ המעטפת החיצונית של המבנה בבניין ישן. כאשר אנו בוחרים את קבלן האיטום שיבצע את העבודה של איטום קיר חיצוני בפרויקט שלנו עלינו לשים דגש על מספר דברים מאוד חשובים שבאמצעותם נבין מהי איכות העבודה של הקבלן בנושא האיטום. 

עבודות קודמות 

לפני שאנו בוחרים את הקבלן שיבצע עבורנו את עבודות איטום של קירות חיצוניים בפרויקט שלנו חשוב מאוד לבחון פרויקטים אחרים אותם הוא ביצע בעבר. יש לבצע הפרדה בין אם אתם מבצעים עבודה של שיקום וחידוש האיטום אז מומלץ ללכת ולבחון פרויקטים ישנים בהם הוא שיקם את המעטפת והאיטום של המבנה.

במסגרת אותה בחינה יש לראות כיצד נראה המבנה לאחר השיקום, כאשר גם בהיבט החיצוני תוכלו לראות אם לאחר מספר שנים יש כתמי מים על המבנה מבחוץ וכמובן לשאול את ועד הבית או בעלי הדירות אם יש להם בעיות של רטיבויות וחדירת נוזלים.

במידה ואתם מבצעים בניה של פרויקט חדש אז כדאי לראות פרויקטים אותם ביצע הקבלן מאפס ולבחון את איכות האיטום של אותם מבנים לאחר מספר שנים. חשוב מאוד לבחון את הנושא לאחר מספר שנים ולא מיד לאחר ביצוע הפרויקט שכן את נושא האיטום אנו בוחנים לטווח ארוך יותר. 

עבודה בגובה

אין צל של ספק שכל הנושא סביב איטום קיר חיצוני הוא נושא מסובך מאוד לאור הרקע הבטיחותי שלו. על הקבלן לשמור על סטנדרטים גבוהים מאוד של בטיחות, כאשר קודם כל עליו להקפיד על מעבר קורס עבודה בגובה לכל העובדים שלו וכמובן גם להקפיד על רענונים תקופתיים.

מעבר לכך בדקו כיצד הקבלן עובד בפרויקטים אותם הוא מבצע כעת כאשר חלק מהדברים שאתם רוצים לראות הוא הקפדה על הבטיחות של העובדים בין אם משתמשים בסנפלינג ובין אם משתמשים בפיגומים. שימו דגש גם שיש הקפדה מלאה על כללי בטיחות, אבטוח העובדים וכמובן אבטוח של ציוד העבודה. מעבר לכך יש לוודא כי הוא גם שומר על בטיחות בקרקע על ידי שרוול מעל המדרכה שגורם לכך שלא תיפול פסולת בנייה או כלי עבודה על עוברי האורח אלא יהיה משהו שיגן עליהם מפני הסכנות הללו.


אנחנו בסנפלינג ישראל מקפידים על עבודה בטיחותית תוך שמירה על סטנדרט מקצועי גבוה ביותר בכל פרויקט אותו אנו מבצעים. אנו מתמחים בעבודות איטום בגובה של קירות חיצוניים בין אם מדובר בשיקום מבנה קיים או בניית מבנה חדש ואנו נשמח לעמוד לרשותכם לביצוע עבודות האיטום בפרויקט שלכם.

כתיבת תגובה