התקנת שלטים בגובה

תליית שלטים בגובה – איך לבחור את המיקום המושלם?

תליית שלטים בגובה לפרסום משמעותיים מבחינה חברתית וכלכלית, כשטכנולוגיית תצוגה דיגיטלית מתפתחת לשלטים אלקטרוניים לפרסום בחוץ נעה בין שלטי חוצות מסכים גדולים ללוחות קטנים, ולאחרונה, שלטים אלקטרוניים הופכים למאפיינים נפוצים יחד עם בניין בגובה רב.תליית שלטים בגובה היא משימה חשובה ודורשת ידע מקצועי, ניסיון, רישיון לעבודה בגובה ולא פחות חשוב הקפדה על כל כללי הבטיחות. 

בטיחות תליית שלטים בגובה 

ציוד נפוץ שמשמש מומחי עבודות בגובה בתהליך תליית שלטים בגובה או לתחזוקת שלטים אלקטרוניים בגובה רב הם משאיות ופלטפורמות עבודה טלסקופיות. בין אם יש צורך בשכירות ובין אם ברכישה, ציוד לעבודות בגובה רב הוא אמצעי בטיחות חובה.

מאפייני ציוד לגובה לתליית שלטי פרסום אלקטרוניים

לסוגי הציוד יתרונות רבים והם מותאמים לסוגי שלטים שונים. למשאיות יש אפשרויות תפקוד מוגבלות, ובדרך כלל הן אינן מסוגלות לבצע את משימת יישור השלטים. היתרון של שימוש במשאיות הוא האפשרות לפעול במרחבים צרים, כמו בין קווי חשמל.

במיוחד בחללים צרים כמו סמטאות, השימוש במשאיות מאפשר תליית שלטים בגובה בתהליך נוח וגמיש לתפעול.

ברוב המקרים, פלטפורמות עבודה אוויריות טלסקופיות מאמצות עיצוב מתקדם, שממקסם את הטווח הרוחבי, מספק כלים ומאפשר עבודה עם שלטים גדולים יותר, ופלטפורמת הרמה אוטומטית מאפשרת ביצוע פונקציות של טיפול בחומרים.

אמצעי זהירות לתליית שלטים בגובה 

לפני שמתחילים באופן רשמי בתהליך תליית שלטים בגובה, יש לבצע תוכנית התקנה, להבהיר את הגודל המסומן ולבחור נכון את מיקום ההתקנה, את הסדר למעלה, למטה, משמאל ומימין, מלפנים ומאחור של ההתקנה. 

מומחי ביצוע עבודות בגובה מתמחים בבדיקת המוצרים, האביזרים הנדרשים והכלים, ומבהירים האם יש חומרים שצריך לעבד באתר, בגובה רב ובענייני שיתוף פעולה של אנשי מקצוע שמתמחים בביצוע עבודות קרקע, או כל היבט אחר שנדרש להשלמת תליית השלטים. אמצעי זהירות אלה חשובים מאוד, כמובן בנוסף לנקיטת אמצעים בטיחותיים שיש להקפיד עליהם לאורך כל התהליך. 

סיום תהליך התקנת שלטים בגובה

לפני התקנת שלטים בגובה, יש לבדוק את המכונות שמבצעו את תליית השלטים, ורק אז להתחיל את שלב הניסיונות ובדיקות האימות על מנת להבטיח את תקינות המבנה ויציבות הביצועים של המכונות. הבדיקות המקדימות דרושות גם כדי לסייע בזיהוי בעיות אפשריות באתר ההתקנה, כגון סבירות מרחב המיקום, האם השלטים ייגעו בחפצים אחרים במהלך התלייה, או מציאת פתרונות לכל בעיה אחרת שתפריע להתקנה. כמובן שיש לבחור חברה מקצועית ומנוסה המתמחה בעבודות בגובה.

מחפשים חברה מקצועית המתמחה בתליית שלטים? חברת סנפלינג ישראל בעלת ניסיון רב שנים בתחום עבודות בגובה. אנו מבצעים תליית שלטים בגובה לחברות, ארגונים ועסקים מכל הסוגים בהתאמה אישית ולפי הצורך. נשמח לסייע לכם בתהליך שלב אחר שלב ולבצע את העבודה ביעילות, בטיחות, מקצועיות ודיוק ללא פשרות.

כתיבת תגובה