אינסטלטור בגובה

אינסטלטור בגובה

פעמים רבות עקב כשל, תקלה או תחזוקה שותפת בתחום האינסטלציה במבנה שלנו אנו נזדקק לשירותים של אינסטלטור בגובה. בעיות האינסטלציה שיכולות להיות במבנה הן רבות כמו נזילה בצינור, סתימה במרזב, בעיית איטום או כל בעיה אחרת בצנרת הבניין. 

במקרים רבים הבעיות הללו נוצרות דווקא במקומות שהכי מסובך להגיע אליהם, והן בדרך כלל קורות לא בקומה הראשונה אלא בגובה רב, ולכן אנו צריכים בעל מקצוע שיודע לטפל בתקלות הללו כמו אינסטלטור המתמחה בעבודות בגובה. אינסטלטור בגובה הוא אינסטלטור שבהכשרתו הוא, כמו כל אינסטלטור אחר, מבצע איתור ותיקון של נזילויות ורטיבויות ומטפל בבעיות איטום, ובנוסף מוסמך לבצע עבודות בגובה עקב כך שהוא עבר קורס מיוחד לעבודה בגובה שהכשירה אותו גם לעבודה בסנפלינג. חשוב לציין כי אך ורק אינסטלטורים שעברו את ההכשרה הזו מסוגלים לבצע עבודות בגובה לאחר שקיבלו אישור לעבודה בגובה בתום הקורס. 

כיצד מטפלים בבעיות אינסטלציה בגובה

ישנן מספר דרכים לטפל בבעיות אינסטלציה שקורות בגובה, כאשר האחת היא באמצעות הקמת פיגומים, אך שיטה זו מתאימה בעיקר לשיפוצים, כאשר אנו מבצעים תחזוקת מנע לצנרת הבית או למעטפת שלה, ופחות מתאימה לבעיות נקודתיות עקב הסרבול הרב וזמן העבודה הארוך שהקמת פיגומים סביב הבניין מצריכה. 

מאידך, שיטה נוספת ופשוטה הרבה יותר היא עבודה של אינסטלטור בגובה באמצעות סנפלינג, כאשר במסגרת העבודה האינסטלטור גולש מגג המבנה באמצעות רתמות וכבלים אליהם הוא מחובר בדיוק למקום אותו צריך לתקן. הדבר חוסך זמן וכסף רב, כאשר מעבר לכך, האלמנט של הדיוק בגלישה אל מקום התקלה חוסך גם רבות לאינסטלטור בהיבט של הזמן. 

אנחנו בסנפלינג ישראל מוסמכים לבצע עבודות אינסטלציה בגובה כאשר על אנשינו נמנים אינסטלטורים רבים שמוסמכים לבצע עבודות בגובה שאותם אנו עושים במקצועיות רבה תוך דגש על עבודה בטיחותית לעובדים, לסביבת העבודה וכמובן לעוברי האורח. 

כיצד נבחר אינסטלטור בגובה?

כאשר אנו רוצים לבחור בעל מקצוע אנו תמיד נשאף לבחור את הטובים ביותר וכך גם כדאי לעשות בבחירת חברה לעבודות אינסטלציה בגובה. ישנם דברים רבים אליהם אנו צריכים לשים לב כאשר בראש ובראשונה צריך לבדוק את המקצועיות של החברה. 

יש לבחון האם לחברה יש נסיון במתן שירותי עבודה בגובה, בדגש על עבודות סנפלינג, וכמובן שכל העובדים שנותנים את השירות הזה עברו הכשרה מתאימה בדמות קורס עבודה בגובה וכולם מחזיקים באישור לעבודה בגובה של משרד התמ״ת. מעבר לכך, אנו רוצים לראות כי אותה חברה לא רק מתמחה בעבודות בגובה בעזרת סנפלינג אלא יש לה גם נסיון בעבודות האינסטלציה השונות ולכן כדאי לשאול את החברה מה הנסיון שלה בתחום האינסטלציה.

אלמנט חשוב נוסף הוא המחיר ולכן מומלץ לבחון מספר הצעות מחיר מכמה חברות שעוסקות בתחום ולהכניס גם את זה לסל השיקולים של הבחירה הסופית שלנו.

כתוב/כתבי תגובה