עבודות אינסטלציה בגובה

אינסטלציה בגובה – רק עם אינסטלטורים מנוסים

מרזבים סתומים, איטום לקוי, בעיות שמקורן בדוודים על הגג או צנרות שבורות – אלו הם רק חלק מהדברים שיכולים לשבש את שגרת חייכם. אז נכון, מדובר על תקלות שהייתם שמחים שלא להתמודד מולן, אך לשמחתכם תמיד יש מה לעשות. אנחנו ב"סנפלינג ישראל" עולים על הגובה בשבילכם, ומבצעים את מיטב עבודות האינסטלציה – ביסודיות, מקצועיות ובטיחות.

אינסטלציה בגובה באמצעות סנפלינג – כל היתרונות:

  • היתרון המשמעותי ביותר: נגישות. בשונה מפתרונות אחרים כדוגמת מנוף או פיגום, האינסטלטור שעובד על הסנפלינג יכול להגיע לכל נקודה על הקיר בו ישנה תקלה. מדובר על דיוק ברמות הגבוהות ביותר, מה שמייעל את תהליך התיקון.
  • שנית, המחיר. הקמה של פיגום או הפעלה של מנוף לגובה מצריכים מכם להשקיע המון כסף. תיקון תקלות אינסטלציה בשיטת הסנפלינג, זול יותר.

לא כל אינסטלטור יכול לבצע עבודות אינסטלציה בגובה 

ישנם לא מעט אינסטלטורים פעילים בישראל, חלקם הגדול אמינים, מקצועיים ומאד מומלצים. עם זאת, מרביתם מציעים את שירותי התיקונים שלהם במתכונת מצומצמת למדי: תיקונים המתבצעים אך ורק בתוך המבנה. כך, במידה ואתם זקוקים לתיקון אינסטלציה בגובה, אתם נדרשים לחפש אינסטלטור מיומן שיעלה על הגובה בשבילכם. מאינסטלטור על הגובה נדרשים שני דברים:

  • ידע וניסיון מקצועי לפתירת תקלות אינסטלציה מגוונות
  • מיומנות בעבודה על הגובה 

חשוב לציין: אינסטלטור שעובד על הגובה צריך המון פעמים להפעיל שיקול דעת ולקבל החלטות בזמן אמת – על הגובה. לכן, ישנה חשיבות אדירה לניסיון המקצועי של האינסטלטור, ועל היכולת שלו לאבחן חלקים פגומים/תקלות, ולקבוע מהי השיטה הטובה ביותר לפתרון התקלה.

על אילו גבהים מדובר כשמדברים על "עבודה על הגובה"? לעתים, התיקונים מתבצעים בבתים צמודי קרקע שגובהם נמוך יחסית, אך לעתים אלו בנייני מגורים משותפים של עשר קומות. לכן, חשוב להבטיח כי האינסטלטור יודע לעבוד מכל גבוה ובכל תנאי העבודה – גם אלו המאתגרים ביותר. על מה אנו מתחייבים בפניכם?

  • ציוד עבודה בטיחותי המבטיח עבודה בסטנדרט הבטיחות המחמיר ביותר
  • חומרי עבודה איכותיים שיבטיחו תיקונים איכותיים
  • שירות אישי ואדיב – לכל לקוח (עסקי או פרטי)

מזניחים את הטיפול בתקלות? זה מה שעלול לקרות…

יש בעיה אחת גדולה יותר מתקלות אינסטלציה: תקלות שמוזנחות ולא מטופלות בזמן. ניתן להמחיש זאת ע"י תקלות במרזבים לדוגמא: בכל בניין/בית פרטי מותקנים מרזבים שתפקידם לנקז את מי הגשמים אל מחוץ לגג המבנה. בעת שישנו שבר/סדק במרזב, במקרים בהם התפתחה חלודה או כשהמרזב סתום, המים לא ינוקזו, או לחילופין ינוקזו אך לא דרך המרזבים בלבד. 

המים שאמורים להיות מנוקזים מהגג, יישארו על הגג או ינוקזו בצורה כזו שתרטיב את הקירות החיצוניים. כתוצאה מכך, תיתכן חדירה של מים אל תוך המבנה. מה עושים? מטפלים בכל תקלות האינסטלציה בזמן!

מעוניינים לבצע עבודת אינסטלציה בגובה? לפרטים נוספים ותיאום ביקור – 052-5407778

כתיבת תגובה