עבודות איטום בגובה

עבודות איטום בגובה

בניגוד לעבודות תחזוקה שונות שניתנות לביצוע על ידי אנשים שמבינים בתחום, התנסו בביצוע עבודות שונות וניחנים כמובן בידיים טובות, ישנן עבודות שלא ניתן לבצע באופן עצמאי משום שרמת הסיכון גבוהה ויש צורך בציוד מקצועי והכשרה מתאימה, בין העבודות הללו יש לציין עבודות איטום בגובה. 

עבודות איטום בגובה הינן הכרחיות ביותר, שכן איטום,  אם בקירות החיצוניים של המבנה, הגג או אזורים אחרים במבנה, חייב להתבצע על ידי צוות עובדים שעבר את ההכשרות הנחוצות, עובד עם ציוד מתקדם, כדוגמת סנפלינג, מבין היטב בסוגי האיטום השונים, צבר ניסיון ומקפיד על כל כללי הבטיחות. האדם הפרטי אינו יכול להתעורר בבוקר ולהחליט שהוא עולה למשל על הגג כדי לאטום אותו- פעולה שכזו תסכן את חייו. 

דוגמאות לעבודות איטום בגובה

עבודות איטום בגובה שנעשות באופן מקצועי, יכולות לכלול בין היתר שיקום מבנים. שיקום מבנים חיוני במקרים בהם המבנה אינו חזק ועמיד בצורה מספקת, במצב זה נמצאים הדיירים בסיכון רב, ובנוסף, עשויה איכות חייהם להיפגע בשל רטיבות בקירות ונזילות שעלולות להוביל להתפתחות עובש אשר מסכן את הבריאות. מעבר לכך, עשויים הנמצאים במבנה לסבול מחום וקור משום שהמבנה אינו אטום כהלכה ועל כן, אינו מבודד טמפרטורה באופן אופטימלי.

 בנוסף, מסייע שיקום מבנה בהעלאת ערכו של הנכס, שכן המבנה בטוח ויפה יותר.

 עבודה נוספת אשר מתבצעת בגובה היא שיקום בטון, עבודה זו הכרחית בין היתר במקרים בהם מדובר על מבנים ישנים בהם בוצע שיקום לקוי ובמקרים בהם מדובר על מבנים בהם הבטון מהווה עמוד תמיכה של הבניין ויש בו סדקים. חשוב מאוד להימנע מהגעה למצב בו הבטון מתפורר או לא חזק ועל אחת כמה וכמה לטפל במקרים בהם כבר נראה כי יש צורך בשיקום הבטון.

סנפלינג ישראל – לביצוע מגוון עבודות איטום בגובה

במידה שהבחנתם בכך שיש צורך בביצוע עבודות איטום בגובה בבניין שבו אתם מתגוררים, בביתכם הפרטי או במקום העבודה שלכם, חשוב מאוד שתפנו אל חברה מקצועית אשר מתמחה בביצוע עבודות בגובה ומשתמשת באמצעים המתקדמים ביותר, כמו שיטת הסנפלינג. 

במידה שתפנו אלינו- חברת סנפלינג ישראל, תוכלו להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים טובות ושאנו נבצע את העבודות הנחוצות בצורה מקצועית, ביעילות ותוך עמידה בזמנים. 

החברה שלנו מתמחה בביצוע עבודות בגובה וסנפלינג, שיקום מבנים, אינסטלציה בגובה ואיטום בגובה וכל העובדים בחברה מתמחים בביצוע עבודות בגובה, עובדים בהתאם לכל כללי הבטיחות, מבוטחים ומחזיקים באישור מתאים ממשרד התמ"ת וברישיונות בתוקף. כמו כן, אנו משתמשים בציוד מתקדם ושומרים על הניקיון.

אתם אתם מעוניינים להזמין את שירותינו לצורך ביצוע עבודות איטום בגובה או אם יש לכם שאלה, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפון או על ידי שליחת מייל ונחזור אליכם בהקדם.

כתוב/כתבי תגובה