עבודות גובה בסנפלינג

עבודות גובה בסנפלינג

לשמחתנו, ככל שהזמן עובר, אנו עדים לשינויים וחידושים רבים בתחום הבניה והשיפוצים. הדבר בא לידי ביטוי במגוון של מישורים, בין אם בחומרי העבודה האיכותיים בהם אנו עושים שימוש במטרה להאריך את אורך החיים של המבנים, בין אם במשך הזמן שלוקח להרים פרויקט, כמו למשל, גורד שחקים או בניין מגורים, ובין אם בידע שקיים היום ורק גדל ומתחזק עם הזמן. בין החידושים אשר שינו לגמרי את עולם הבניה, בעולם ובישראל, הן עבודות גובה בסנפלינג. אנחנו בסנפלינג ישראל מספקים לקהל לקוחותנו מגוון רחב של עבודות לרבות איטום קירות חיצוניים, ניקוי חלונות בגובה, חיזוק אריחים, תליית שלטים בבניינים, עבודות איטום בגובה, שיקום בטון, עבודות אינסטלציה בגובה ועוד.

למעשה, מה שבעצם קרה לפני כמה שנים מתוך ההבנה כי חייבים להגדיל את רמת הבטיחות והנגישות בתחום הבניה והשיפוצים הוא שלקחו את ספורט הסנפלינג, שהוא בעצם סוג של טיפוס על הרים תוך שימוש ברתמות וציוד מיוחד, והעתיקו את הטכניקה הזו לעולם הבניה והעבודות בגובה. תוך כדי תנועה, הבינו כי העבודה בסנפלינג עוזרת לנו לייעל תהליכים, לקצר את זמני העבודה של פרויקטים מסוגים שונים ויחד עם זאת  מאפשרת לנו גם להקטין את הסיכוי לפגיעות וכך לשמור על בטיחותם של העובדים בגובה.

אילו סוגים של עבודות גובה בסנפלינג קיימים

ובכן, יש המון תהליכים שאפשר לעשות בעזרת שימוש בסנפלינג כמו למשל: להתקין מערכות אלומיניום וזכוכית במעטפת של הבניין, לשקם ולחדש את מערכת האיטום שנפגעה עם הזמן ולאתר חדירות של מים אשר הובילו לכל מיני סוגים של נזילות או רטיבות, וכך בעצם למצוא את הפתרונות המתאימים. בנוסף, יש היום לא מעט מבנים גבוהים וגורדי שחקים המחופים בזכוכית כאשר העבודה עם סנפלינג עוזרת לנו לנקות את החלונות הללו בצורה מהירה וקלה. כמובן שכל עבודה נעשית בשלבים ובדרך אחרת.

מי מבצע בפועל עבודות גובה בסנפלינג?

עבודות גובה בסנפלינג נכנסות תחת הקטגוריה של עבודות בגובה ולכן רק מי שהוסמך לביצוע עבודות בגובה יכול לבצע עבודות בסנפלינג.

איך בוחרים חברה לביצוע עבודות גובה בסנפלינג?

אחד הדברים הכי חשובים הוא לוודא שלחברה אותה אתם בוחרים יש את כל האישורים המתאימים לעבודה בגובה ושהיא פועלת בזמן אמת על פי התקנים. חשוב לבדוק שלכל הצוותים יש תעודות הסמכה החתומות על ידי משרד התעשייה המסחר והתעסוקה וכי הרישיונות של כל העובדים בתוקף לעבודה בגובה. יחד עם זאת, לפני שבוחרים חברה מקצועית מומלץ לבחון את רמת הניסיון והמקצועיות של החברה.

לסיכום, היתרונות שבסנפלינג לעבודה בגובה:

  1. מאפשר הגעה באזורים בהם רמת הנגישות מוגבלת או בעייתית
  2. חוסך בעלויות, פחות עובדים
  3. מקל על העובדים עצמם
  4. מקצר משמעותית תהליכים וזמנים 
  5. מקטין את הסיכוי לתאונות עבודות ומעלה את רמת הבטיחות הן של העובדים והן של עוברי אורח

כתוב/כתבי תגובה