צביעת בניינים על הגובה – מחדשים את נראות הבניין

צביעת בניינים על הגובה – מחדשים את נראות הבניין

נכון לכתיבת שורות אלו, טרם הומצא "פתרון קסם" שיבטיח נראות אטרקטיבית לבניין ללא צורך בתחזוקה שוטפת. גם אתם, כאלו העומדים בראשו של ועד הבית בבניין המגורים המשותף, נדרשים להוביל אחת לתקופה מהלך שמטרתו לשפר את חזות הבניין. המעטפת החיצונית של הבניין המשותף חשופה לשמש יוקדת כמו גם לגשמים עזים, שאינם תורמים לשמירה על הנראות האטרקטיבית של הקירות החיצוניים.

צביעת בניינים מאפשרת לכם לשמור על הבניין יפה מבחוץ, לשמר את ערכו ולטפח את הבית של כולכם – יחד עם יתר הדיירים. מדוע כדאי לתחזק את הבניין עם עבודת צביעה חיצונית ואיך היא מתבצעת בפועל?

הכי גבוה שרק אפשר: צביעת הבניינים באמצעות סנפלינג

לא אחת אנו נשאלים איך מתבצעת עבודת צביעה של בניין משותף המאופיין במספר רב של קומות. התשובה שלנו? סנפלינג כמובן! מדובר על שיטה יעילה וגם חסכונית – זאת בהשוואה לשיטות אחרות ויקרות יותר כמו מנוף או הקמה של פיגום. בנוסף, השיטה מאפשרת לצבעי שלנו גישה מלאה לכל חלקי הקיר – גם אלו המאתגרים ביותר. 

חשוב להדגיש: צביעה על הגובה, לרבות צביעה בשיטת הסנפלינג, יכולה וצריכה להתבצע אך ורק ע"י עובדים המימונים בשיטת העבודה. על מה אנו מתחייבים בפניכם?

  • צביעת הבניין בצורה אחידה ואסתטית
  • שימוש בצבעים המותאמים לתנאי חוץ
  • אפשרות: ביצוע עבודות איטום בהתאם לצורך
  • הקפדה על עבודה בטיחותית ואחראית – למען העובדים שלנו ודיירי הבניין

הקשר שבין צביעת הבניין ושימור ערך המבנה

לא משנה עד כמה הבניין שלכם יפה מבפנים, הרי שתוכלו גם לטפח את המעטפת החיצונית שלו. דבר אינו צריך לבוא על חשבון השני, בטח לא כשניתן לצבוע בניינים במהירות ובאמצעות שיטות מתקדמות. בכל בניין ישנן דירות מושכרות, ומטרתם של בעלי הנכסים היא להצליח להשכיר את הנכסים בסכום הגבוה האפשרי ביותר. כידוע, בניינים חדשים/משופצים בעלי ערך רב יותר. מנגד, בעליהם של נכסים בבניינים ישנים מודעים לחסרונם היחסי, ובהתאם גובים את דמי השכירות.

טפחו גם אתם כדיירים בבניין משותף את הקירות החיצוניים! מדובר על מעטפת חיצונית המשפיעה על אווירת המגורים – התחושה האישית של כל דייר והחוויה המשותפת של כולכם כדיירים. דירות בבניינים משופצים קל יותר להשכיר, ומעבר לכך – השיפוץ מעלה את ערך הבניין ומאפשר לכם לגבות דמי שכירות גבוהים יותר. 

לא רק צובעים, גם אוטמים

צביעת הבניין היא הזדמנות מצוינת לבצע גם עבודות איטום נדרשות. כידוע, קירות שאינם אטומים הם פתח ללא מעט צרות – מקירות רטובים, התפתחות עובשים ואפילו סכסוכי שכנים ("הועד לא טיפל בזמן, שהועד ישלם!"). איטום הקירות החיצוניים, בשונה מצביעת הבניין שנחשבת אסתטית, הכרחי. ללא עבודת איטום יסודית, הקירות שלכם לא יצליחו להתמודד אל מול מי הגשמים, ואלו יחדרו אל תוך דירות המגורים. 

גם אתם רוצים לרענן את הצבע שעל קירות הבניין, אתם מעוניינים להתחדש בנראות מודרנית-אטרקטיבית או לבצע תיקונים טרם הצביעה? אנחנו לשירותכם! לפרטים נוספים, פנו אלינו – 052-5407778

כתוב/כתבי תגובה