חיזוק אריחים

חיזוק אריחי בניינים בגובה

כחלק מביצוע של תחזוקה שותפת בניינים רבים מבצעים שיקוף של המעטפת החיצונית של הבניין, כאשר בין היתר רבים מבצעים חיזוק אריחים בגובה. הסיבה לצורך של ביצוע התחזוקה היא מאוד פשוטה, שכן בניינים רבים נבנו לפני שנים רבות והם עוברים תהליך של בלאי טבעי, בהם האריחים שמצפים את החלק החיצוני של הבניין מתחילים להתבלות או להיסדק. יחד עם זאת, גם הדבק שמדביק אותם לבניין עצמו הופך לחלש יותר ואנו רואים בבניינים רבים כתוצאה מכך התפוררות של חלקים באריחים או נפילות של אריחים שלמים במקרים מסויימים. 

האקלים בארץ מזרז את התופעה הזו של בלאי בעיקר בבתים שנמצאים בסמוך לחוף הים, שם המלחים והמינרלים תורמים להיחלשות המבנה ועל מנת למנוע תופעות אלו יש לבצע פעולה של חיזוק אריחי בניינים בגובה. 

כיצד מתבצעת פעולת חיזוק אריחי בניינים בגובה?

במקרים רבים בהם יש לבצע תהליך שיקום של המעטפת, ניתן, ואף רצוי, לבצע אותו באמצעות סנפלינג. השימוש בסנפלינג מאפשר לנו גמישות רבה, כאשר במקרים רבים אנו נצטרך רק לבצע תיקונים נקודתיים במבנה שלנו, דבר שמונע לחלוטין את הצורך להקמת פיגומים. אנו לא נרצה להקים פיגומים במידה ואנו צריכים לבצע תיקונים נקודתיים באיטום או בהדבקה מחדש של אריחי הבניין, כיוון שהדבר יוסיף זמן רב למשך העבודה אך בעיקר מייקר את העלות של העבודה, שכן הקמה של הפיגומים סביב הבניין כמו גם פירוק שלהם לוקחים זמן רב וייקרו לנו את עלות העבודה של הפרוייקט. 

מאידך, השימוש בסנפלינג לא רק הופך את העבודה לדינמית וגמישה יותר וחוסך לנו כסף רב, אלא גם מקנה לנו יכולת להגיע למקומות בעייתיים שלאו דווקא היינו יכולים להגיע אליהם במידה והיינו צריכים להשתמש בפיגומים. בעזרת סנפלינג נגיע לחללים צרים ומקומות בעייתיים בקלות יתרה. במהלך הגלישה בסנפלינג איש המקצוע ירתום את עצמו בעזרת כבלים אל גג המבנה ולאט לאט יגלוש במורד המבנה כאשר הוא מבצע את כלל התיקונים הנדרשים כמו חידוש איטום או חיזוק אריחי בניינים בגובה. 

כיצד נבחר חברת סנפלינג ?

אחד הדברים החשובים ביותר שאנו נרצה לבחון כאשר אנו בוחרים חברת סנפלינג לביצוע פרוייקט של שיקום מעטפת או חיזוק אריחי בניינים בגובה הוא המקצועיות והבטיחות של החברה. קודם כל, רצוי לברר מה הרקע והנסיון המקצועי של החברה ואילו פרויקטים דומים היא בצעה בעברה. מעבר לכך, אנו נרצה לדעת שהיא חברה בטיחותית כאשר כלל עובדיה ביצעו הכשרה של עבודה בגובה ומחזיקים באישור עבודה בגובה מטעם משרד התמ״ת. 

אנחנו, בסנפלינג ישראל, מקפידים להעניק ללקוחותינו שירות מקצועי, אמין ואדיב כאשר הבטיחות היא נר לרגלינו, שכן כלל אנשינו עוברים הכשרות ורענונים על פי החוק ואנו מקפידים להשתמש בכלל ציוד הבטיחות הנדרש על מנת לבצע עבודה בטוחה.

כתוב/כתבי תגובה