איטום בניין בסנפלינג

איטום בניין בסנפלינג

אין ספק שאחד הדברים החשובים ביותר כאשר אנו מדברים על שיפוץ של בניין מגורים או בניין משרדים הוא חידוש האיטום שלו. אחת למספר שנים יש לבצע חידוש של עבודות האיטום, כאשר לא משנה מהו החיפוי של הבניין- בין אם מדובר בחיפוי עץ סינטטי, חיפוי שיש, חיפוי קרמיקה או קירות סקיילייט שעשויים מזכוכית ואלומיניום, לאיטום חשיבות רבה במניעת חדירה של מים.

כל סוג של מבנה באשר הוא חייב לבצע רענון של האיטום ולא אנו נתחיל לראות חדירות של נוזלים עם השנים, בעיקר בתקופת החורף רוויית הגשמים. ישנן הרבה מאוד דרכים לבצע איטום כאשר הפופולרית מביניהן היא שיטת איטום בניין בסנפלינג. אם בעבר השיטה המועדפת הייתה איטום באמצעות פיגומים אנו רואים שהיא לאט לאט נעלמת מעולם הבנייה והשיפוצים, כאשר שיטת הסנפלינג מחליפה אותה לאור היתרונות הרבים שהיא מביאה עימה.  

מהם היתרונות של איטום בניין בסנפלינג?

כפי שציינו- ישנם מספר יתרונות לביצוע איטום בשיטת סנפלינג כאשר קודם כל ישנה הנוחות של העובדים. בעבודה באמצעות פיגומים לא תמיד נוכל להגיע לכל החלקים בבניין בצורה נוחה, בעיקר לא לחלקים צרים, למשל, דבר שבאמצעות סנפלינג הוא אינו בעיה כלל.

מעבר לכך, העבודה על הקמת הפיגומים והפירוק שלהם לוקחת זמן רב, בעוד שבאמצעות סנפלינג כל שעלינו לעשות הוא לעגן את העובד לגג הבניין ואפשר לצאת לעבודה. הדבר הכי משמעותי בחסכון הזה בזמן הוא שניתן לתרגם אותו לחסכון בכסף היות וצריך פחות כוח עבודה, צריך פחות משאבים כמו הפיגומים, למשל, וכל העבודה הרבה יותר מהירה, כך שבסופו של דבר אנו חוסכים כסף. 

מה יש לבדוק לפני ביצוע עבודות איטום בסנפלינג?

הדבר הכי חשוב שיש לשים אליו לב לפני שאנחנו שוכרים את השירותים של חברת סנפלינג לביצוע עבודות איטום בבניין שלנו, הוא לבחון האם יש אישור עבודה בגובה עבור העבודה. האישור לעבודה בגובה הוא בגדר חובה לכל עבודה בה העובד תלוי בין שמיים לארץ בגובה של מעל לשני מטר ולכן עבור עבודות סנפלינג האישור הזה הוא בגדר חובה. 

מעבר לכך, עלינו לראות כי העובדים עוברים רענונים תקופתיים בחברה וכי במהלך העבודה העובדים משתמשים בכל ציוד המיגון המתאים עבורם וכמובן עבור הציוד בו הם משתמשים לצורך ביצוע העבודות. 

אנחנו בחברת סנפלינג ישראל מתמחים בעבודות איטום באמצעות סנפלינג, כאשר הדבר הכי חשוב שעומד לנגד עינינו הוא השילוב בין הבטיחות בעבודה לבין עבודה איכותית בעלת תוצאות מוכחות. בעזרת הנסיון שצברנו במרוצת השנים בעבודות בגובה, בדגש על עבודות איטום, אנו יודעים לזהות בדיוק היכן מעטפת המבנה כשלה או עתידה להיכשל ולתקן את אותן נקודות ביעילות ובמהירות.

אנו נשמח לסייע לכם בייעוץ לגבי שיקום המעטפת שלכם, כמו גם לבצע כל עבודת איטום לה המבנה שלכם זקוק.

כתיבת תגובה