איטום מבנים

איטום מבנים

בכל הנוגע לאיטום מבנים, חשוב לדעת כי פעולת מסוג זה חשובה מאד למבנה וזאת בשל מגוון סיבות הקשורות לאיכות החיים. 

איטום מבנים תורם לתהודה טובה יותר בבניין, להורדת הטמפרטורות במבנה בימים חמים ולהגנה על המבנה בימים קרים וגשומים.

אבל כיצד מתבצע תהליך העבודה? ומה היתרונות של איטום מסוג זה? המומחים של חברת 'סנפלינג ישראל' המתמחים בתחום מסבירים:

אם אתם רוצים לתחזק את הבית שלכם ו/או את מבנה המשרד/העסק – חשוב שתשימו לב לאיטום ותחזוקה נכונה יותר של קירות המבנה וגגות שלו. איטום קירות בסנפלינג אשר נעשית על ידי מומחים בתחום, תורמת רבות לתחזוקה המבנה, היא תגן על האנשים הנמצאים בו, ותהפוך את הנכס לאיכותי יותר ואף תעלה את ערכו.

אבל כיצד מתבצע תהליך איטום?

לפני שנסביר כיצד מתבצע התהליך – חשוב שתדעו כי כיום ישנם כמה וכמה סוגי גגות ביניהם גגות בטון, גגות רעפים, גגות מרוצפים, גגות מתכת, גגות אסבסט ועוד.

כדי לאטום בצורה נכונה את הגג, יש לבצע התאמה של סוג האיטום לסוג הגג ומבנה שלו, כמו למשל איטום של גג שטוח או איטום גגות בעלי זווית או איטום נכון של גגות רעפים.

בנוסף חשוב להתאים את שיטת העבודה לתכולה של הגג כמו למשל איטום גגות עם פאנלים סולריים או כאלה עם דודי חשמל – בכך האיטום יעשה בצורה טובה ומקצועית יותר.

האיטום נעשה על ידי אנשי מקצוע המוסמכים לעבודות בגבהים.

סוגי איטום

כדי לאטום את הגגות משתמשים במספר סוגים בהתאם לסוג הגג כמו למשל איטום באמצעות יריעות ביטומניות הלוא הן יריעות אלסטיות שיוצרות שטיח אטום על גבי הגג. בנוסף אפשר לבצע איטום אקרילי באמצעות חומרים ייחודיים שמתאים לגגות משופעים וכאלה עם זווית, או שניתן לבצע איטום באמצעות חומרי פולטיארן שאוטמים את גבי הגג באמצעות מריחה או התזה.

בכל מקרה את שיטת העבודה יש להתאים לגג באמצעות המומחים של חברת 'סנפלינג ישראל'.

כאשר אוטמים את הגג על ידי חברה מקצועית יש לשים לב כי העבודה נעשית ללא שבירת הריצוף או הקניית נזק לגג, כי החומרים והשיטה מתאימים לסוג הגג ולשיפועים שיש בו, כי החברה מקנה איטום לכל סוגי הגגות תוך קבלת אחריות על העבודה, וכי התהליך כולל תכנון מערכות איטום ובידוד נגד גש, שמש מפגעי מזג האוויר ותהודה.

אז מה היתרונות של איטום מבנים?

לאטימת מבנים על ידי חברת 'סנפלינג ישראל' המקנה את כל השיטות, החומרים והאחריות הדרושה של זוג העבודה –  ישנם יתרונות רבים ביניהם: בידוד במבנה מפני חום וקור, בידוד מתהודה, העלאת ערך הנכס, גג חזק ויציב יותר והקניית מקוון עבודות בגובה. באמצעות חברת סנפלינג ישראל ניתן ליהנות מעבודה מקצועית, שירות מעולה, ותוצאות נפלאות!

כתיבת תגובה