איטום מבנים

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

המבנה בו אנו גרים או עובדים חייב להיות בטוח, כאשר אחד הקריטריונים לבטיחותו קשור לאיכות האיטום שלו. 

בניין שנאטם כהלכה ישמור על חוזקו ומראהו, יספק הגנה מפני גשמים ויהיה מבודד טוב, כך שהדיירים לא יסבלו מטמפרטורות גבוהות במהלך הקיץ או מטמפרטורות נמוכות מאוד במהלך החורף. כמו כן, האיטום יגן על בני הבית מפני נזקים בריאותיים שעשויים להיגרם בשל היווצרות עובש, אשר פוגע באוויר שאנו נושמים. מעבר לכך, איטום שנעשה באופן תקין מעלה את ערכו של המבנה.

 יחד עם זאת, ישנם מקרים בהם איטום הקירות החיצוניים של המבנה לא נעשה באופן מקצועי או כבר אינו חזק ועמיד כפי שהיה, במצב זה הבניין לא יספק את ההגנה הנחוצה, מראהו ייפגע והנמצאים בו או בסביבתו יימצאו בסיכון. כמו כן, יסבלו הנמצאים במבנה מקור או חום קיצוניים, יימצאו בסיכון בריאותי וערך המבנה יירד.

הקירות לא אטומים? זה הזמן לפנות אל חברת איטום מקצועית

כאשר מדובר על קירות חיצוניים, יהיה ניתן לזהות איטום שאינו תקין על ידי בחינת הקירות. במידה שמבחינים במים שחודרים למעטפת החיצונית ונכנסים אל הבית, יהיה ניתן לדעת שהאיטום לקוי. במצב זה יהיה ניתן לראות סדקים ושברים. יחד עם זאת, יש לציין שלא תמיד יהיה ניתן להבחין בשברים ובסדקים.

במקרים בהם הקירות החיצוניים אינם אטומים, חשוב לפנות אל חברה שמתמחה בתחום. חברה מקצועית אשר מתמחה באיטום קירות חיצוניים ומבצעת את עבודותיה באמצעות סנפלינג, שהיא שיטה בטוחה ויעילה, תאפשר לנמצאים מבנה ליהנות מכל היתרונות של איטום איכותי.

 כאשר בוחרים את החברה יש לבדוק האם היא מנוסה וותיקה בתחום, האם היא מקפידה לעבוד בהתאם לכל כללי הבטיחות והתקנים, בין היתר וחשוב ביותר- האם העובדים מבוטחים בביטוח תאונות, האם החברה משתמשת בחומרי איטום איכותיים וציוד איכותי והאם היא מקפידה על עמידה בזמנים ושמירה על סביבת עבודה נקיה. 

חברת סנפלינג ישראל – והקירות החיצוניים אטומים כהלכה

אם אתם מעוניינים לאטום את הקירות של ביתכם או של מקום העבודה שלכם בצורה מקצועית, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו, סנפלינג ישראל.  החברה שלנו מתמחה בביצוע עבודות בגובה באמצעות שיטת הסנפלינג המתקדמת והיעילה ובין מגוון השירותים שאנו מציעים ללקוחותינו ניתן לציין גם איטום קירות חיצוניים. כפי שהוסבר,  איטום זה הינו חשוב ביותר בשל סיבות רבות ואנו יודעים כיצד לבצע את העבודה בצורה מקצועית ויעילה שתאפשר לכם ליהנות מאיטום לאורך זמן רב.

אם אתם מעוניינים להזמין את שירותינו או לשאול שאלה, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפון או באמצעות שליחת מייל ונחזור אליכם בהקדם. שירותינו ניתנים בימים: א'-ה' בין השעות: 08:00-18:00.

נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם לשמור על ביתכם או על מקום עבודתכם לקראת החורף.

כתוב/כתבי תגובה