איטום קירות חיצוניים

איטום קירות בגובה? רק בשיטת הסנפלינג!

אין באמת שאלה האם אתם צריכים לאטום את הקירות החיצוניים או לא. השאלה שככל הנראה מעסיקה אתכם (ואולי גם מעכבת אתכם), היא איזו שיטת עבודה על הגובה היא המומלצת ביותר. ישנן במות הרמה, מנופים, פיגומים וגם שיטת סנפלינג. 

לכל שיטה ישנם יתרונות בולטים וחסרונות בולטים אפילו יותר. עם זאת, כשמבצעים השוואה המבוססת על פרמטרים כמו מהירות העבודה, בטיחות ומחיר, מגלים כי איטום קירות בגובה בשיטת הסנפלינג, נחשב לכדאי ביותר.

רגע לפני שגם אתם מודיעים לדיירי הבניין כי יתבצעו בקרוב עבודות איטום בבניין, דעו גם אתם מהם היתרונות הבולטים של איטום עם סנפלינג:

1.היערכות מקדימה? לא! מתחילים לעבוד!

כאמור, ישנן מספר שיטות לבצע איטום קירות בגובה. היתרון הבולט של שיטת הסנפלינג בהשוואה לשיטות האחרות הוא שלא נדרשת כל היערכות מוקדמת. במילים אחרות: ברגע שעובד האיטום מגיע אליכם הוא יכול להתחיל לעבוד. אם לוקחים לדוגמא עבודות על הגובה המתבצעות באמצעות פיגומים, הרי שזמן רב מושקע על בניית הפיגום ופירוקו. 

2.שומרים על איכות חיים לצד עבודת האיטום

האם ביצוע איטום קירות בגובה צריך לבוא על חשבון איכות החיים שלכם? מובן שלא. עובדי הסנפלינג עולים ויורדים לגובה בדינמיות, אינם "נתקעים" על אזור אחד בבניין וכך לא פוגעים בפרטיות הדיירים. אם מבצעים שוב את ההשוואה לשיטת הפיגומים, הרי שמדובר על מעטפת חיצונית נוספת לבניין שלא רק פוגעת בנראותו, אלא גם באיכות החיים של הדיירים. עם פתיחת החלון, יגלו הדיירים פיגום שיש עליו טיילת בלתי פוסקת. עם סנפלינג כאמור, זה לא קורה.

3.עובדי הסנפלינג מגיעים לכל מקום!

אחד היתרונות הבולטים ביותר של איטום קירות בגובה בסנפלינג – האפשרות של העובדים על הגובה להגיע לכל פינה על הקיר החיצוני. כידוע, פיגומים בנויים בצורה כזו שאמנם מאפשרות נגישות לקומות גבוהות, אך לא תמיד לנקודות הספציפיות והמדויקות. עובדי הסנפלינג לעומת זאת עולים בטיפוס לנקודות מדויקות. וכך, אם התגלו כשלים באיטום בקומה שישית, הם יטפסו לקומה, יאטמו את האזורים הנדרשים, יוכלו לזוז ימין, שמאל, למעלה ולמטה מבלי שהם מוגבלים.

4.אוטמים את הקירות החיצוניים וחוסכים כסף

איטום הקירות החיצוניים הוא פרויקט המשותף לכל דיירי הבניין. המוטיבציה שלכם היא כמובן לנסות ולהוציא כמה שפחות כסף. עם שיטת הסנפלינג אתם יכולים לחסוך המון (!), בעוד בניית פיגום מצריכה מכם להשקיע יותר: 

  • יהיה עליכם לשלם על הקמת הפיגום (חומר + זמן עבודה)
  • כוח האדם גדול יותר (מספר פועלים שבונים את הפיגום)
  • לבסוף, יש לפרק את הפיגום מהבניין. זמן העבודה מתארך = אתם משלמים 

אתם רוצים לשמר את ערך הבניין, לבצע איטום קירות חיצוני איכותי ולבסס סביבת מגורים בטוחה ונעימה יותר? פנו אלינו עוד היום לייעוץ או תיאום פגישה – 052-5407778

כתוב/כתבי תגובה