עבודות שיקום מבנים – דגשים בבחירת החברה המבצעת

עבודות שיקום מבנים – דגשים בבחירת החברה המבצעת

מי הגשמים חודרים מחוץ המבנה אל פנים המבנה? אתם מזהים אריחים שבורים על הבניין? המרזבים לא מצליחים לנקז את מי הגשמים? מבלי לדעת היכן אתם מתגוררים, באיזו קומה הדירה שלכם, מהו גילו של הבניין ולאיזה גובה הוא מתנשא, אנו יכולים לומר בוודאות: אתם זקוקים לשירות של שיקום מבנים! עבודת שיקום מתמקדת בתיקון הכשלים השונים, במטרה להשיב את הבניין למצבו הקודם – מתפקד. עבודות שיקום מבנים מתחלקות ל-3 שלבים:

  • אפיון מעמיק של הליקוי
  • הצעת פתרונות אפשריים לתיקון הליקוי
  • ביצוע עבודת השיקום במבנה

ומהן המוטיבציות העיקריות לשיקום המבנה?

  • שמירה וטיפוח נראות הבניין (לדוגמא: חיזוק אריחי המבנה)
  • מניעת נזקים עתידיים (לדוגמא: תיקון מרזבים)
  • שמירה על ערכו של המבנה (לדוגמא: חידוש עבודת האיטום) 
  • ובעיקר: שמירה על איכות חייהם של הדיירים!

אז רגע לפני שאתם מקבלים החלטה: "אנחנו משקמים את המבנה!", דעו מהם הדגשים לבחירת חברה המציעה עבודות שיקום לבניינים. 

דגשים לבחירת חברה המבצעת עבודות שיקום מבנים

כל הדיירים החליטו פה אחד להשקיע את כספי הוועד בשיקום המבנה? במידה רבה, החלק הקשה מאחוריכם! כעת, בכדי להוציא את תוכניתכם אל הפועל, עליכם לחבור אל חברה מקצועית המתמחה בשיקום מבנים. באופן טבעי, עולה השאלה: "ע"פ אילו פרמטרים יש להעריך את החברה?". לפניכם, כל הדגשים החשובים והדברים עליהם אסור לכם להתפשר:

  • הניסיון המקצועי – זהו הדגש החשוב ביותר, שכן ניסיון רב יותר מוביל בהכרח לעבודה איכותית יותר. עבודות שיקום מבנים חייבות להתבצע בסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר, תוך הקפדה על שלבי עבודה והמרווחים הנדרשים ביניהם, שימוש בחומרים איכותיים, ביצוע יסודי, שמירה על הנחיות הבטיחות (קל וחומר כשהבודה מבוצעת על הגובה) וכיוצא בזה. עם החלטתכם לשקם את הבניין, כדאי בהחלט לעבוד עם חברה שיש לה ניסיון מוכח, רזומה של הצלחות ולקוחות מרוצים. 
  • מגוון שירותי החברה – לא אחת, הצורך הוא במספר עבודות שיקום ולא בעבודת שיקום אחת. ולכן, כדאי לבדוק מול החברה בה אתם מתעניינים, אילו עבודות שיקום מבנים היא מציעה. מדוע חשוב לבדוק זאת? משום שכדאי לתת עדיפות לחברה שתוכל לענות על הצורך שלכם באופן מלא. קבלת שירות מחברה אחת יהיה בהכרח כלכלי יותר, נוח יותר ויעיל יותר. התנהלות מול מספר חברות המבצעות שיקומים שונים, עלולה ליצור מצב של חוסר סנכרון ביניהן ופערים באיכות העבודות.
  • הזמינות של החברה – לרוב, אין אפשרות לדחות ביצוע של עבודות שיקום מבנים. ומה זה אומר? שהחברה המבצעת צריכה להיות זמינה אליכם! המתנה של שלושה חודשים לדוגמא, עלולה לגרום לנזקים במבנה, לפגיעה ברכוש או חלילה באדם. אתם זקוקים לשיקום בטון בגובה, איטום מבנה או חיזוק אריחים? תנו עדיפות לחברה המתחייבת בפניכם על זמינות גבוהה!

לפרטים נוספים לגבי עבודות שיקום מבנים, התקשרו כעת – 052-540-7778

כתיבת תגובה