עבודה בגובה

היתרונות של עבודות גובה בסנפלינג

עבודות על הגובה ניתן לבצע באמצעות במות הרמה, פיגומים וגם באמצעות סנפלינג. באופן טבעי, לקוחות המעוניינים לבצע עבודה על הגובה – מניקוי חלונות ועד איטום מבנה, מחפשים אחר השיטה היעילה, הבטיחותית והזולה ביותר לביצוע העבודה. רגע לפני שאנשי מקצוע יגיעו לגבהים בשבילכם, חשוב שתדעו: עבודות גובה בסנפלינג יענו על כל הצרכים והציפיות שלכם!

עבודה על הגובה – מה זה אומר ומתי היא נדרשת?

לשם ההבנה, נתחום בין שני סוגי עבודות: אלו המבוצעות על הקרקע ואלו המבוצעות על הגובה. לצורך העניין, עבודה על הקרקע תהיה צביעת קירות פנים, החלפת מנורות וחידוש הריצוף בבית. עם זאת, ישנן לא מעט עבודות שעל מנת לבצע אותן, נדרשת עלייה לגובה, והיא בהכרח תתבצע ע"י אנשי מקצוע המוסמכים לעבוד על הגובה. לדוגמא: שיקום בטון בגובה, תליית שלטים על בניינים, חיזוק אריחי מבנה, איטום קירות, עבודות אינסטלציה בגובה וכיוצא בזה. 

היתרונות הבולטים של עבודות גובה בסנפלינג

כאמור, ניתן לטפס לגובה לטובת ביצוע העבודות גם באמצעות פיגומים ובמות הרמה. ולכן, לבטח מבליחה כעת לראשכם השאלה: "מדוע שיטת הסנפלינג היא המומלצת ביותר לביצוע עבודות בגובה?". לפניכם, היתרונות הבולטים של השיטה: 

  • איכות העבודה – בסופו של דבר, עולים לגובה בכדי לבצע עבודה מסוימת. באופן טבעי, הציפייה שלכם היא לעבודה בסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר! איכותן של עבודות גובה בסנפלינג, בהכרח יהיו גבוהות יותר בהשוואה לעבודות אחרות. מדוע? משום ששיטת הסנפלינג מאפשרת גמישות, דינמיות ותנועה לאורכו ולרוחבו של הבניין. עם במות הרמה למשל, הנגישות לחלקים מסוימים בבניין מגובלת. עם סנפלינג לעומת זאת, עובד הגובה "שט" בחופשיות מלאה לכל פינה בבניין.
  • איכות חיים – עבודות על הגובה יבוצעו גם (ובעיקר) לאחר שהבניין – המגורים או המשרדים, מאוכלס. המשמעות היא שיש להעניק חשיבות לא רק לאיכות העבודה, אלא גם לאיכות החיים של הדיירים/עובדים. פיגומים לדוגמא, עלולים לחסום לדיירים את הנוף ולמנוע מהאור להיכנס לחלל. זאת כמובן מבלי שדובר על הטיילת שבפיגומים שפוגעת בפרטיות. עם סנפלינג כאמור, זה עובד קצת אחרת, וכך – איכות החיים נשמרת!
  • עלות העבודה – מאחר ושיטת הסנפלינג נחשבת למומלצת ביותר, רבים סבורים כי היא גם היקרה ביותר. האם זה נכון? האמת היא שלא ממש. במרבית המקרים, עבודות גובה בסנפלינג יהיו הזולות ביותר שתמצאו. פיגומים לדוגמא, דורשים בהקמה ופירוק המותנים בהשקעת שאני משאבים יקרים – כוח אדם וזמן. כתוצאה מכך, הלקוח נדרש לשלם יותר. עם סנפלינג, אין צורך בהקמת תשתית מורכבת ומסיבה זו – אתם משלמים פחות. העבודה אולי מבוצעת על הגובה, אך המחירים? נותרים עם הרגליים על הקרקע! 

שיטת הסנפלינג נחשבת לשיטה המומלצת והנחשקת ביותר – ע"י החברות המספקות את השירות והלקוחות. לפרטים נוספים אודות עבודות גובה בסנפלינג – מאיטום קירות ועד חיזוק אריחים, התקשרו כעת – 052-540-7778

כתיבת תגובה