אם גם אריחי הבניין שלכם נופלים אחד אחרי השני - כדאי שתקראו את זה!

אם גם אריחי הבניין שלכם נופלים אחד אחרי השני – כדאי שתקראו את זה!

מכירים את המבנים והבניינים האלה שאנחנו עוברים לידם ואנחנו רואים שיש חלקים של אריחים שכבר לא נמצאים על המבנה כחלק בלתי נפרד מהחיפוי? מדובר בסכנה בלתי רגילה! אותם אריחים יכולים ליפול על רכוש כמו מכוניות למשל וגרוע מכך לפגוע בבני אדם! הם יכולים לפצוע ואפילו להרוג. במדריך הקצר הבא נסביר לכם את כל מה שצריך וחשוב לדעת על אריחי הבניין שלכם ומה צריך לעשות במידה והם נופלים. לפני כן, חשוב להבין שיש מבנים שבמידה והם לא עוברים תהליכי חיזוק, שימור ושיקום, מהר מאוד העירייה או הרשות המקומית יכולה להוציא עליהם צו מבנה מסוכן. 

למה צריך לחזק את האריחים של המבנה?

היום כבר פחות נהוג לחפות מבנים באמצעות אריחים, זו יותר שיטת בניה שהייתה נהוגה פעם. יחד עם זאת, אם אתם מתגוררים או עובדים במבנה כזה, חשוב שתדעו שמבנה טוב וחזק הוא מבנה אסתטי, שגם נראה טוב מבחוץ. עם השנים, אותם אריחים נחשפים לנזקי מזג האוויר ולנזקי הזמן ועלולים להיחלש. לכן, אחת לכמה שנים, מומלץ לבצע חיזוק של האריחים הללו. האריחים הללו מותקנים בחלק החיצוני ולפעמים בבניינים מסוימים, גם בחלק הפנימי של הבניין.  

כיצד מבצעים חיזוק אריחים במבנים?

אם בעבר היה נהוג להקים פיגומים במטרה לחזק אריחים, היום השיטה הטובה, היעילה והמקצועית ביותר נקראית חיזוק אריחים באמצעות סנפלינג. החיזוק של האריחים נעשה כחלק בלתי נפרד מחידוש המעטפת של המבנה, מעבר על כל האריחים שנמצאים על המבנה והסרת כל האריחים הרעועים. 

לאחר מכן מבצעים קשירה ואיחוי של האריחים באופן בטיחותי ומהדקים אותם. יש לוודא שהחברה בה בחרתם מבצעת את התהליך באמצעות שימוש בחומרים מיוחדים ומתקנת גם בעיות וליקויים במערכת האיטום והבטון של המבנה. לעתים יש צורך להחליף את האריחים הישנים בחדשים, בעיקר במבנים הנמצאים בסמוך או בקרבה לחוף הים, מיקום אשר מושפע מאוד ממזג האוויר. תהליך החיזוק והשיקום של המבנה מסייע לשמור עליו חזק ויציב לאורך זמן, מעניק לו מראה אסתטי ומבטיח את הבטיחות הן של האנשים הנמצאים בתוכו והן אלה שעוברים בסמוך לו. 

איך בוחרים חברה מקצועית לביצוע חיזוק אריחים?

  • ניסיון ומקצועיות
  • חומרי עבודה איכותיים
  • אחריות על העבודה ועל התהליך כולו 
  • מחיר הוגן 

מחפשים חברה מקצועית המבצעת חיזוק אריחיפ במבנים רעועים?

חברת סנפלינג ישראל מתמחה בביצוע כל עבודות הסנפלינג לרבות חיזוק ושיקום מבנים, שיקום מערכות איטום במבנים, ניקיון חלונות בגובה, חיזוק אריחים רעועים, כל סוגי עבודות אינסטלציה בגובה, תליית שלטים בגובה ועוד. נשמח לענות לכם על כל שאלה, ללוות אתכם בתהליך שלב אחר שלב כאשר הערכים המנחים אותנו לאורך כל הדרך הם שקיפות, מקצועיות, עמידה בלוחות זמנים ובטיחות!

כתיבת תגובה