סוגי עבודה בגובה בסנפלינג

סוגי עבודה בגובה בסנפלינג

עולם הסנפלינג הולך ומתפתח עם השנים כמו שתחום הבניה מתפתח גם הוא. הפיתוחים של עולם הסנפלינג כוללים לא רק פיתוח של טכניקות עבודה חדשות ופיתוח ציוד בטיחות אמין יותר, אלא גם פיתוח של יכולות חדשות וסוגי עבודה חדשים שניתנים לביצוע באמצעות טכניקת הסנפלינג. כיום קיים מגוון רב של סוגי עבודה בגובה בסנפלינג, כאשר אנחנו בסנפלינג ישראל מתמחים בכל אחד ואחד מהם ונשמח לעזור לכם בייעוץ או בעבודה בפרויקט שלכם.

לאור הנסיון הרב שצברנו במרוצת השנים בביצוע עבודה סנפלינג יש לנו את הכלים לעזור לכם לסיים את הפרויקט שלכם תוך זמן קצר אך בעיקר עם הרבה מקצועיות, אמינות ובטיחות שאלו הם שלושת הדברים החשובים ביותר בעולם הסנפלינג. 

עבודות ניקיון באמצעות סנפלינג

עולם הניקיון הסתבך שנים רבות עם תהליך הקשור לניקיון קירות חיצוניים וחלונות של גורדי שחקים שכן לא ניתן להוציא את עובדי הניקיון אל החלק החיצוני של הבניין. כמו כן, לא ניתן להקים פיגומים סביב בניינים רבי קומה. לכן הומצאה שיטת ניקיון החלונות והחלק החיצוני של הבניין באמצעות סנפלינג וכיום אנו רואים בניינים רבים מבצעים ניקיון תקופתי לחלונות שלהם אחת לזמן מה על מנת לשמר את הניראות של הבניין. 

ביצוע עבודות שיקום באמצעות סנפלינג

שיקום מבנים הוא תחום מאוד מאוד מבוקש בכל מה שקשור לעולם הבניה שכן בניינים רבים שנבנו לפני שנים רבות מחייבים אותנו לבצע שיקום של הבניין הן בפן הבטיחותי אך גם בפן האסתטי. בשיקום מבנים לעבודה באמצעות סנפלינג יש משקל רב שכן גם במבנים ישנים וגם במבנים חדשים יש לבצע שיקום מעטפת חיצונית אחת לזמן מה, שכולל בעיקר עבודות איטום רבות. 

אותן עבודות איטום מתבצעות על מנת למנוע כניסת נוזלים לתוך קירות המבנה וגרימת נזילות ורטיבויות כתוצאה מחדירת מי גשמים או מי ניקוז. במסגרת עבודות שיקום המעטפת החיצונית משתלשלים עובדי הסנפלינג ואוטמים חורים וסדקים בקירות החיצוניים. ישנן עבודות שיקום שכוללות פעולות קוסמטיות בלבד, כפי שציינו קודם לכן, במסגרתן תתבצע פעולה של צביעת המבנה או חיזוק אריחים שעתידים ליפול וכדומה. 

ביצוע עבודות זכוכית באמצעות סנפלינג

כאשר חלונות של גורד שחקים עשויים מזכוכית, כל פעולה של החלפת זכוכית סדוקה או שבורה יכולה להיות פרויקט ארוך ומורכב. באמצעות שיטת הסנפלינג הדבר אפשרי לביצוע תוך זמן קצר שכן מעבר לרתימת האנשים שמחליפים את הזכוכית הסדוקה או השבורה רותמים גם לוח זכוכית חדש שאנשי הסנפלינג מרכיבים במקום הלוח הישן. למעשה, באמצעות סנפלינג ניתן לבצע כל עבודה בתחום הבניה תוך זמן קצר וגמישות מקסימלית תודות לכל היתרונות שהשיטה מקנה לנו בדמות הבטיחות, יכולות הנשיאה וגמישות העבודה.

כתיבת תגובה