מה עושים כשכל האריחים בבניין שלכם מתחילים ליפול

מה עושים כשכל האריחים בבניין שלכם מתחילים ליפול

בניינים רבים היום בישראל מחופים בעזרת אריחים דקורטיביים שיוצרים חיפוי אסתטי ומרשים למבנה. עם זאת, קיימות שיטות שונות לחיפוי מבנים אשר חלקן עמידות לשנים רבות וחלקן עמידות פחות. יש גם מקרים של עבודת חיפוי רשלנית או פשוט בניין עם חיפוי ישן שמתחיל להתרופף. 

אז מה עושים כאשר אריחים מתחילים ליפול מהבניין? מה הסכנות והאם אפשר לתקן את זה?

למה חשוב לתקן אריחים נופלים בבניין?

אריחים משמשים לצורך חיפוי דקורטיבי לבניינים. יש סוגים שונים של חיפויים ושל אריחים, שהמטרה העיקרית שלהם היא אמנם דקורציה, אבל הם תורמים גם לאיטום של הבניין ונותנים מענה לצרכים נוספים במקרים שונים.

הבעיה היא, שאם אריחי החיפוי מתחילים ליפול, הם מהווים סכנה וגורמים פגיעה חמורה בערך הנכסים בבניין:

  • אריחים נופלים מגובה רבה יכולים לפגוע בעוברי אורח, לגרום לנזק גופני חמור ולגרור תביעות כבדות על בעלי הנכסים במבנה
  • אריחים נופלים יכולים לגרום נזקים לרכוש
  • התרופפות ונפילה של אריחי חיפוי פוגעת במראה של מעטפת הבניין ולכן גם בערך הבניין והנכסים שבו, מה שגורם לפגיעה כלכלית בבעלי הנכסים בבניין.
  • פגיעה בחיפוי של הבניין היא פגיעה גם במערכות האיטום והבידוד של המבנה. לכן היא מהווה פגיעה באיכות החיים של הדיירים וכן עלולה לגרור הוצאות חשמל גבוהות יותר על מיזוג, הוצאות על תיקון נזקי רטיבות וכן הלאה.


איך מבצעים חיזוק אריחים בבניין?

אם יש לכם בבניין חיפוי אריחים שמתחיל להתרופף ואפילו אריחים נופלים, חשוב לבצע חיזוק אריחים בגובה. המטרה היא לקבע ולהדביק את האריחים הרופפים ואף להתקין אריחים חדשים במקום אריחים שבורים שנפלו. 

לרוב מקובל לבצע חיזוק אריחים בסנפלינג, כי סוג זה של עבודה דורש יכולת לנועה לאורכו ולרוחבו של הבניין, גמישות וניידות.

עבודה בסנפלינג מאפשרת לעובדים לנוע מצד לצד ומלמעלה למטה בקלות ובמהירות, לקצר זמני עבודה ואף לחסוך את השימוש בציוד עבודה בגובה כמו במות הרמה ופיגומים שיכולים לייקר ולסרבל את העבודה. 

לכן חיזוק אריחים בגובה בעזרת סנפלינג נחשב פיתרון אידיאלי. הוא מאפשר לכם לקבל את עבודת התיקון במהירות, ביעילות רבה, ובמחירים משתלמים.

מי יכול לבצע חיזוק אריחים בסנפלינג?

כדי לבצע עבודות חיזוק אריחים בסנפלינג העובדים שלנו נדרשים לעמוד בשתי דרישות עיקריות:

  1. העובדים שלנו חייבים לעבור קורס עבודה בגובה וגם הדרכות רענון תקופתיות לעובדים בגובה. הם חייבים לעמוד בכל התנאים והדרישות לצורך קבלת אישורי עבודה בגובה ולהשתמש בציוד בטיחות תקין.
  2. העובדים שלנו חייבים להיות בעלי מקצוע מנוסים ומיומנים, מורשים לביצוע עבודות חיזוק אריחים מכל הסוגים עם חומרי גלם מתאימים בשיטות שונות.

לסיכום, אם אתם מחפשים חברה לביצוע חיזוק אריחים בגובה – אתם במקום הנכון! סנפלינג ישראל מתמחים בביצוע מגוון עבודות מקצועיות בגובה, עם צוות מיומן, מורשה ובעל הסמכות רלוונטיות בתחומים שונים. לקבלת הצעה משתלמת ומידע נוסף – דברו איתנו!

כתיבת תגובה