ברוכים הבאים לאתר של "עבודות בגובה ישראל"! אנחנו שמחים לראות אתכם כאן ומקווים שתמצאו את המידע והשירותים שאתם מחפשים.

אנחנו מתמחים בתחום האיטום ושיקום מבנים ומספקים שירותים איכותיים ומקצועיים ללקוחותינו ברחבי ישראל. אנו מציעים מגוון רחב של שירותים, כולל איטום קירות חיצוניים, חיזוק אריחים, שיפוץ ושיקום מבנים, אינסטלציה חיצונית, התקנה ושיפוץ מרזבים ועוד. אנו מתחייבים לעבוד עם מוצרים איכותיים ולמסור ללקוחותינו תוצאות מצוינות.

אנא צרו קשר איתנו לקבלת מידע נוסף או לקביעת פגישה עם המומחים שלנו. תודה רבה על הביקור ואנו מצפים לעמוד לרשותכם!

עבודות גובה בסנפלינג

לשמחתנו, ככל שהזמן עובר, אנו עדים לשינויים וחידושים רבים בתחום הבניה והשיפוצים. הדבר בא לידי ביטוי במגוון של מישורים, בין אם בחומרי העבודה האיכותיים בהם אנו עושים שימוש במטרה להאריך את אורך החיים של המבנים, בין אם במשך הזמן שלוקח להרים פרויקט, כמו למשל, גורד שחקים או בניין מגורים, ובין אם בידע שקיים היום ורק גדל ומתחזק עם הזמן. בין החידושים אשר שינו לגמרי את עולם הבניה, בעולם ובישראל, הן עבודות גובה בסנפלינג. אנחנו בסנפלינג ישראל מספקים לקהל לקוחותנו מגוון רחב של עבודות לרבות איטום קירות חיצוניים, ניקוי חלונות בגובה, חיזוק אריחים, תליית שלטים בבניינים, עבודות איטום בגובה, שיקום בטון, עבודות אינסטלציה בגובה ועוד.

למעשה, מה שבעצם קרה לפני כמה שנים מתוך ההבנה כי חייבים להגדיל את רמת הבטיחות והנגישות בתחום הבניה והשיפוצים הוא שלקחו את ספורט הסנפלינג, שהוא בעצם סוג של טיפוס על הרים תוך שימוש ברתמות וציוד מיוחד, והעתיקו את הטכניקה הזו לעולם הבניה והעבודות בגובה. תוך כדי תנועה, הבינו כי העבודה בסנפלינג עוזרת לנו לייעל תהליכים, לקצר את זמני העבודה של פרויקטים מסוגים שונים ויחד עם זאת  מאפשרת לנו גם להקטין את הסיכוי לפגיעות וכך לשמור על בטיחותם של העובדים בגובה.

אילו סוגים של עבודות גובה בסנפלינג קיימים

ובכן, יש המון תהליכים שאפשר לעשות בעזרת שימוש בסנפלינג כמו למשל: להתקין מערכות אלומיניום וזכוכית במעטפת של הבניין, לשקם ולחדש את מערכת האיטום שנפגעה עם הזמן ולאתר חדירות של מים אשר הובילו לכל מיני סוגים של נזילות או רטיבות, וכך בעצם למצוא את הפתרונות המתאימים. בנוסף, יש היום לא מעט מבנים גבוהים וגורדי שחקים המחופים בזכוכית כאשר העבודה עם סנפלינג עוזרת לנו לנקות את החלונות הללו בצורה מהירה וקלה. כמובן שכל עבודה נעשית בשלבים ובדרך אחרת.

מי מבצע בפועל עבודות גובה בסנפלינג?

עבודות גובה בסנפלינג נכנסות תחת הקטגוריה של עבודות בגובה ולכן רק מי שהוסמך לביצוע עבודות בגובה יכול לבצע עבודות בסנפלינג.

איך בוחרים חברה לביצוע עבודות גובה בסנפלינג?

אחד הדברים הכי חשובים הוא לוודא שלחברה אותה אתם בוחרים יש את כל האישורים המתאימים לעבודה בגובה ושהיא פועלת בזמן אמת על פי התקנים. חשוב לבדוק שלכל הצוותים יש תעודות הסמכה החתומות על ידי משרד התעשייה המסחר והתעסוקה וכי הרישיונות של כל העובדים בתוקף לעבודה בגובה. יחד עם זאת, לפני שבוחרים חברה מקצועית מומלץ לבחון את רמת הניסיון והמקצועיות של החברה.

לסיכום, היתרונות שבסנפלינג לעבודה בגובה:

  1. מאפשר הגעה באזורים בהם רמת הנגישות מוגבלת או בעייתית
  2. חוסך בעלויות, פחות עובדים
  3. מקל על העובדים עצמם
  4. מקצר משמעותית תהליכים וזמנים 
  5. מקטין את הסיכוי לתאונות עבודות ומעלה את רמת הבטיחות הן של העובדים והן של עוברי אורח

עוד יכול לעניין אותך

מחירון שיקום בניין בגובה

מחירון שיקום בניין בגובה

מאמר זה מספק מחירון לשיקום בניינים רבי קומות. פירוט העלויות מבוסס על סוג עבודת השיקום הנדרשת וגודל המבנה. המחירים הניתנים הינם הערכות ועשויים להשתנות בהתאם

קרא עוד »
"זיהוי ותיקון מקור הנזק הוא הגורם המרכזי להצלחת תהליך האיטום והשיקום של מבנים."

חברתינו מתמחה באיטום, שיקום וחיזוק של מבנים בכל הרמות, כולל תיקוני גגות, תיקוני רצפות וחיזוק חומות ומבנים. המומחיות הטכנולוגית של החברה מאפשרת להם לטפל בבעיות שונות שעשויות להיות לגורמי חומרה למבנים, כגון לחות, רטיבות, נזקי מים ועוד.

באתר של החברה ניתן למצוא מידע רב על השירותים המוצעים, כולל המתודות והטכנולוגיות השונות המשמשות בתהליך האיטום והשיקום. ניתן למצוא גם מידע על תהליכי הבדיקה והאבחון שבוצעים לפני ההתחלה של התהליך, כך שהלקוחות של החברה יוכלו להיות בטוחים שהמומחיות והמקצועיות של החברה יושגו בכל שלב בתהליך.

החברה מבצעת את השירותים שלה באמצעות צוות מקצועי ומיומן שמיומן ביישומם של הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ובאמצעות שימוש בחומרי בניה איכותיים וברשיונות מתאימים לפעילות של החברה. כל עובדי החברה מכילים מקצועיות  רבה וניסיון מוכח בתחום האיטום והשיקום. החברה מבצעת את הפעילות שלה בהתאם לתקנות ולמסמכי התקנה המחמירים ביותר בתחום, כך שהלקוחות יוכלו להיות בטוחים שהעבודה שתבוצע עבורם תעמוד בתקני הבטיחות הגבוהים ביותר ותוכל לספק להם פתרונות מקצועיים ויעילים.

בנוסף לשירותי האיטום והשיקום, החברה מציעה גם שירותי חיזוק ותחזוקה שוטפים עבור מבנים. כך, הלקוחות יכולים להיות בטוחים שהמבנים שלהם מתוחזקים ומחזורי הבדיקות והמדידות יעזרו להם למנוע נזקים ותקלות מתמשכות. 

בסיכום, "עבודות בגובה ישראל" הוא אתר מקצועי ומומחה שמספק שירותי איטום, שיקום וחיזוק למבנים בכל הרמות. החברה מתמחה בשימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומיישמת את התקנות המחמירות ביותר בתחום על מנת להבטיח ללקוחותיה פתרונות מקצועיים ויעילים. ניסיון החברה ותחזוקה שוטפת מאפשרים לה להציע שירותי חיזוק ותחזוקה שוטפים למבנים, ולספק ללקוחות את הבטחת המתאימה והצורך שלהם.

אם אתם מחפשים חברה מקצועית ומומחית בתחום האיטום והשיקום, עם יכולת גמישות ואמינות בכל השירותים הקשורים לתחום, "עבודות בגובה ישראל" היא החברה המתאימה עבורכם. כדי לקבל עוד מידע והצעת מחיר, ניתן ליצור קשר עם החברה דרך האתר שלה.

התקשרו עכשיו