ברוכים הבאים לאתר של "עבודות בגובה ישראל"! אנחנו שמחים לראות אתכם כאן ומקווים שתמצאו את המידע והשירותים שאתם מחפשים.

אנחנו מתמחים בתחום האיטום ושיקום מבנים ומספקים שירותים איכותיים ומקצועיים ללקוחותינו ברחבי ישראל. אנו מציעים מגוון רחב של שירותים, כולל איטום קירות חיצוניים, חיזוק אריחים, שיפוץ ושיקום מבנים, אינסטלציה חיצונית, התקנה ושיפוץ מרזבים ועוד. אנו מתחייבים לעבוד עם מוצרים איכותיים ולמסור ללקוחותינו תוצאות מצוינות.

אנא צרו קשר איתנו לקבלת מידע נוסף או לקביעת פגישה עם המומחים שלנו. תודה רבה על הביקור ואנו מצפים לעמוד לרשותכם!

מה הציפיות מעבודות שיקום מבנים ומה התוצאה הסופית צריכה להניב?

ברחבי הארץ קיימים מאות אולי אלפי בניינים שצריכים לעבור תהליך שיקום מבנים. לאורך השנים, אותם מבנים סובלים מבלאי טבעי ומופיעים בהם מגוון ליקויים כמו בטון מוחלש, חלקי טיח רופפים, חלקי שיש שנפלו מהחיפוי החיצוני של המבנה, בעיות רטיבות קשות, קורוזיה בתוך הברזל ועוד. מבנים אלה מהווים סכנה של ממש הן עבור דיירי הבניין והן עבור הציבור. לעתים מגיע שלב שבו מחלקת ההנדסה של העירייה מנפיקה עבור אותם מבנים צו מבנה מסוכן המחייב טיפול מיידי בכל הליקויים עד הסרה מלאה של הצו. בהיותנו בוחרים חברה מקצועית המתמחה בשיקום מבנים, עלינו לשים לב ולוודא כי מגיע מומחה מטעם החברה לאפיין את כל הליקויים ולבנות תכנית עבודה מקצועית ומסודרת. 

הבעייתיות עם המושג שיקום 

אנשים רבים בטוחים כי תהליכי שיקום מתמקדים אך ורק בלשפר את איך שהבניין או המבנה נראה מבחוץ. חשוב להבין שגם נזקים אסתטטיים, מעידים על כך כי יש בעיות יותר עמוקות. שמדובר בשיקום, הרבה פעמים אין אנו יכולים לבחור אם לשקם את המבנה או לא. היעדר שיקום, עלול להוביל לכך שהמבנה בו אנו גרים יוגדר כמבנה שלא ראוי למגורים. לכן המטרה של עבודות שיקום הן לא רק לשפר את המבנה מבחינה אסתטית, אלא לשמר את העמידות שלו, ולגרום לכך שהמבנה יעמוד בכל התקנים הנדרשים לפי החוק. תהליכי שיקום הינם מגוונים וכוללים בין השאר תהליכי חיזוק של הקירות במטרה למנוע התרופפות וקריסה שלהם, איטום של כל הסדקים והחריצים שיש במבנה, איטום של כל מעטפת הבניין והגג במטרה למנוע חדירה של מים והיווצרות של נזילות ורטיבויות. בנוסף, תהליכי שיקום כוללים גם החלפה של המרזבים שתפקידם לנקז את המים, חיזוק של התשתיות ותיקון ליקויים מסוגים שונים, שיקום של מערכת הבטון וברזלי הזיון לצד שיקום יסודות ותשתיות. 

האם יש צורך לבצע בכל מבנה את כל עבודות השיקום?

לא. לשם כך מגיע למבנה מהנדס מומחה אשר בודק את כל מערכות המבנה או הבניין וקובע את מצבם מבחינה תפקודית ואסתטית. לאחר הבדיקה הוא קובע אילו תהליכי שיקום ותחזוקה יש לבצע את המבנה ולפי התכניות עובד הצוות בתהליך הנפרס על פני כמה שבועות עד כמה חודשים. לאחר תהליך השיקום המבנה חוזר להיות בטיחותי וראוי למגורים. 

מחפשים חברה מקצועית לשיקום מבנים? 'חברת עבודות בגובה ישראל איטום ושיקום מבנים' היא בין החברות המובילות בישראל לביצוע תהליכי שיקום במבנים. בין אם מדובר במבנה עם צו ”מבנה מסוכן“ ובין אם לא, אנחנו כאן בשבילכם לבצע את התהליך במקצועיות, הגינות ויסודיות ללא פשרות. אנו עושים דגש על שימוש במגוון כלים וטכנולוגיות ללא פשרות ומתחייבים לתוצאה מושלמת באחריות. לפרטים נוספים צרו איתנו קשר ונשמח לעזור.

עוד יכול לעניין אותך

תיקון מרזבים בגובה

תיקון מרזבים בגובה

מחפשים איש מקצוע או חברה יסודית המבצעת שירות תיקון מרזבים בגובה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון! חברת סנפלינג ישראל מתמחה במתן שירותי

קרא עוד »
שיפוץ בסנפלינג

שיפוץ בסנפלינג

עבודות שיקום ושיפוץ מבנים הינן חשובות ביותר – גם מבחינת הבטיחות של הבניין, שכן על ידי שיקום ושיפוץ המבנה אפשר לחזק אותו ולהפוך אותו לעמיד

קרא עוד »
"זיהוי ותיקון מקור הנזק הוא הגורם המרכזי להצלחת תהליך האיטום והשיקום של מבנים."

חברתינו מתמחה באיטום, שיקום וחיזוק של מבנים בכל הרמות, כולל תיקוני גגות, תיקוני רצפות וחיזוק חומות ומבנים. המומחיות הטכנולוגית של החברה מאפשרת להם לטפל בבעיות שונות שעשויות להיות לגורמי חומרה למבנים, כגון לחות, רטיבות, נזקי מים ועוד.

באתר של החברה ניתן למצוא מידע רב על השירותים המוצעים, כולל המתודות והטכנולוגיות השונות המשמשות בתהליך האיטום והשיקום. ניתן למצוא גם מידע על תהליכי הבדיקה והאבחון שבוצעים לפני ההתחלה של התהליך, כך שהלקוחות של החברה יוכלו להיות בטוחים שהמומחיות והמקצועיות של החברה יושגו בכל שלב בתהליך.

החברה מבצעת את השירותים שלה באמצעות צוות מקצועי ומיומן שמיומן ביישומם של הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ובאמצעות שימוש בחומרי בניה איכותיים וברשיונות מתאימים לפעילות של החברה. כל עובדי החברה מכילים מקצועיות  רבה וניסיון מוכח בתחום האיטום והשיקום. החברה מבצעת את הפעילות שלה בהתאם לתקנות ולמסמכי התקנה המחמירים ביותר בתחום, כך שהלקוחות יוכלו להיות בטוחים שהעבודה שתבוצע עבורם תעמוד בתקני הבטיחות הגבוהים ביותר ותוכל לספק להם פתרונות מקצועיים ויעילים.

בנוסף לשירותי האיטום והשיקום, החברה מציעה גם שירותי חיזוק ותחזוקה שוטפים עבור מבנים. כך, הלקוחות יכולים להיות בטוחים שהמבנים שלהם מתוחזקים ומחזורי הבדיקות והמדידות יעזרו להם למנוע נזקים ותקלות מתמשכות. 

בסיכום, "עבודות בגובה ישראל" הוא אתר מקצועי ומומחה שמספק שירותי איטום, שיקום וחיזוק למבנים בכל הרמות. החברה מתמחה בשימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומיישמת את התקנות המחמירות ביותר בתחום על מנת להבטיח ללקוחותיה פתרונות מקצועיים ויעילים. ניסיון החברה ותחזוקה שוטפת מאפשרים לה להציע שירותי חיזוק ותחזוקה שוטפים למבנים, ולספק ללקוחות את הבטחת המתאימה והצורך שלהם.

אם אתם מחפשים חברה מקצועית ומומחית בתחום האיטום והשיקום, עם יכולת גמישות ואמינות בכל השירותים הקשורים לתחום, "עבודות בגובה ישראל" היא החברה המתאימה עבורכם. כדי לקבל עוד מידע והצעת מחיר, ניתן ליצור קשר עם החברה דרך האתר שלה.

התקשרו עכשיו