ברוכים הבאים לאתר של "עבודות בגובה ישראל"! אנחנו שמחים לראות אתכם כאן ומקווים שתמצאו את המידע והשירותים שאתם מחפשים.

אנחנו מתמחים בתחום האיטום ושיקום מבנים ומספקים שירותים איכותיים ומקצועיים ללקוחותינו ברחבי ישראל. אנו מציעים מגוון רחב של שירותים, כולל איטום קירות חיצוניים, חיזוק אריחים, שיפוץ ושיקום מבנים, אינסטלציה חיצונית, התקנה ושיפוץ מרזבים ועוד. אנו מתחייבים לעבוד עם מוצרים איכותיים ולמסור ללקוחותינו תוצאות מצוינות.

אנא צרו קשר איתנו לקבלת מידע נוסף או לקביעת פגישה עם המומחים שלנו. תודה רבה על הביקור ואנו מצפים לעמוד לרשותכם!

מה השיטה הטובה ביותר לאיטום קירות חיצוניים?

תחזוקה שוטפת היא נושא חשוב במיוחד כאשר מדברים על תחזוקה של מבנים כאשר אחד הדברים הכי משמעותיים בכל מבנה ביותר הוא המעטפת החיצונית של הבניין. מערכת האיטום משפיעה הן על איכות המבנה ואורך חייו והן על איכות החיים של הדיירים בו, שכן הוא זה שאחראי שלא יכנסו לנו מים לתוך הבית כתוצאה מחדירה של מי גשמים או מי ניקוז. האיטום עומד תחת לחץ רב, שכן הוא קודם כל מתבלה עם השנים והעמידות שלו נחלשת ומעבר לכך הוא גם נפגע מפגעי מזג האוויר השונים כמו השמש למשל. לכן, אחת לכמה שנים יש לבצע חידוש של האיטום בכדי להבטיח שנהנה מחורף יבש גם השנה. 

איטום קירות חיצוניים באמצעות פיגומים

ניתן לבצע את עבודת האיטום באמצעות הקמת פיגומים סביב המבנה כאשר לפני ביצוע העבודות יגיעו הפועלים מספר ימים קודם לכן ויחלו במלאכת הקמת הפיגומים סביב הבניין. הפיגומים למעשה מקנים לקבלני האיטום את האפשרות להגיע עד הקומות הגבוהות ביותר של המבנה, דבר שעם סולם כמובן לא ניתן לעשות וצריך אמצעי טוב יותר עליו יוכלו העובדים לעבוד במשך זמן רב ובצורה בטוחה כמובן. 

איטום קירות חיצוניים באמצעות סנפלינג

שיטה נוספת בה ניתן לבצע איטום קירות חיצוניים היא שיטת הסנפלינג בה העובדים שמבצעים את האיטום למעשה גולשים במורד המבנה באמצעות רתמה שמחוברת ומעוגנת לגג המבנה. באמצעות שיטה הסנפלינג ניתן לחסוך זמן ורב וכמובן גם כסף רב כפועל יוצא לאור העובדה שמשך העבודות בבניין יהיו קצרות יותר כתוצאה מגמישות גבוהה וגם לאור העובדה שאין צורך בימים בהם נבצע הקמה ופירוק של פיגומים שלוקחים זמן רב. מעבר לכך, הגמישות של הסנפלינג מאפשרת לנו להגיע למקומות אליהם קשה יותר להגיע בעזרת פיגומים ולכן קבלנים רבים מעדיפים להשתמש דווקא בשיטת הסנפלינג. 

מה חשוב לוודא לפני תחילת העבודות?

לפני שהקבלן אותו בחרתם מתחיל את עבודות איטום הקירות החיצוניים של הבניין יש לוודא מספר דברים כאשר קודם כל עליכם לוודא כי הקבלן וכל העובדים שלו מחזיקים באישור עבודה בגובה. לאחר מכן ודאו כי הם פועלים לפי כללי הבטיחות, עובדים עם ציוד תקין וכמובן מאבטחים את הציוד עימו הם עובדים כדי שלא יווצר מצב שבו ציוד נופל וגורם לאובדן בציוד או בנפש. הקבלן בסופו של דבר יקבע בהתאם לאופי העבודה ואופי המבנה כיצד יהיה נכון לבצע את העבודה, באם באמצעות פיגומים או באמצעות סנפלינג. 

אנחנו בחברת 'עבודות בגובה ישראל איטום ושיקום מבנים' מתמחים בביצוע עבודות איטום בגובה כאשר בין היתר אנו מתמחים בביצוע עבודות אלו בשיטת הסנפלינג. אנו נשמח להגיע אליכם לבניין, לבחון את מצב האיטום שלו ולייעץ לכם כיצד לטפל בנושא באיטום ולשקם אותו כדי שתזכו לחורף יבש עם איטום תקין לשנים הקרובות.

עוד יכול לעניין אותך

עבודות גובה בסנפלינג

עבודות גובה בסנפלינג

סנפלינג, ספורט הרפתקאות פופולרי, ולאחרונה פופולרי בענף הבניין, מחייב אנשים לרדת במורד משטח אנכי באמצעות חבלים. מחקר מצא שלגובה יש תפקיד מכריע בהצלחת הסנפלינג. המחקר

קרא עוד »
עבודות איטום בסנפלינג

עבודות איטום בסנפלינג

"עבודות איטום בסנפלינג" היא טכניקה בה משתמשים פועלי בניין לגישה ולתיקון מבנים רבי קומות. מאמר זה בוחן את תהליך הסנפלינג לעבודות איטום ואת יתרונותיו על

קרא עוד »
תליית שלטים על בניינים

תליית שלטים על בניינים

כאשר אתם רוצים להודיע ללקוחות הקיימים והפוטנציאליים שלכם שאתם נמצאים במקום – אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות תליית שלט על הבניין. שלטים כאלה נועדו גם כדי לפרסם

קרא עוד »
"זיהוי ותיקון מקור הנזק הוא הגורם המרכזי להצלחת תהליך האיטום והשיקום של מבנים."

חברתינו מתמחה באיטום, שיקום וחיזוק של מבנים בכל הרמות, כולל תיקוני גגות, תיקוני רצפות וחיזוק חומות ומבנים. המומחיות הטכנולוגית של החברה מאפשרת להם לטפל בבעיות שונות שעשויות להיות לגורמי חומרה למבנים, כגון לחות, רטיבות, נזקי מים ועוד.

באתר של החברה ניתן למצוא מידע רב על השירותים המוצעים, כולל המתודות והטכנולוגיות השונות המשמשות בתהליך האיטום והשיקום. ניתן למצוא גם מידע על תהליכי הבדיקה והאבחון שבוצעים לפני ההתחלה של התהליך, כך שהלקוחות של החברה יוכלו להיות בטוחים שהמומחיות והמקצועיות של החברה יושגו בכל שלב בתהליך.

החברה מבצעת את השירותים שלה באמצעות צוות מקצועי ומיומן שמיומן ביישומם של הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ובאמצעות שימוש בחומרי בניה איכותיים וברשיונות מתאימים לפעילות של החברה. כל עובדי החברה מכילים מקצועיות  רבה וניסיון מוכח בתחום האיטום והשיקום. החברה מבצעת את הפעילות שלה בהתאם לתקנות ולמסמכי התקנה המחמירים ביותר בתחום, כך שהלקוחות יוכלו להיות בטוחים שהעבודה שתבוצע עבורם תעמוד בתקני הבטיחות הגבוהים ביותר ותוכל לספק להם פתרונות מקצועיים ויעילים.

בנוסף לשירותי האיטום והשיקום, החברה מציעה גם שירותי חיזוק ותחזוקה שוטפים עבור מבנים. כך, הלקוחות יכולים להיות בטוחים שהמבנים שלהם מתוחזקים ומחזורי הבדיקות והמדידות יעזרו להם למנוע נזקים ותקלות מתמשכות. 

בסיכום, "עבודות בגובה ישראל" הוא אתר מקצועי ומומחה שמספק שירותי איטום, שיקום וחיזוק למבנים בכל הרמות. החברה מתמחה בשימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומיישמת את התקנות המחמירות ביותר בתחום על מנת להבטיח ללקוחותיה פתרונות מקצועיים ויעילים. ניסיון החברה ותחזוקה שוטפת מאפשרים לה להציע שירותי חיזוק ותחזוקה שוטפים למבנים, ולספק ללקוחות את הבטחת המתאימה והצורך שלהם.

אם אתם מחפשים חברה מקצועית ומומחית בתחום האיטום והשיקום, עם יכולת גמישות ואמינות בכל השירותים הקשורים לתחום, "עבודות בגובה ישראל" היא החברה המתאימה עבורכם. כדי לקבל עוד מידע והצעת מחיר, ניתן ליצור קשר עם החברה דרך האתר שלה.

התקשרו עכשיו