אינסטלטור בגובה

5 סיבות למה חשוב לעשות עבודות אינסטלציה בגובה

רבים מאיתנו חושבים שעבודות אינסטלציה מבוצעות אך ורק בתוך הבית בחדר המקלחת ובחדר השירותים אך בפועל ישנם עוד לא מעט מקומות, בעיקר מחוץ לבית, בהם נצטרך לעשות עבודות אינסטלציה שונות ומגוונות כאשר רובם המכריע יהיה עבודות אינסטלציה בסנפלינג. במאמר הבא נפרט לכם מהן אותן עבודות ומדוע חשוב כל כך לבצע את העבודות אינסטלציה גובה. 

ניקוז תקין 

בכדי שלא יווצרו סתימות או הצפות והמים של הגשמים ינוקזו בצורה בטוחה למקום אחד כמו ביוב או בור חלחול עלינו לתעל אותם לאותו מקום בצורה יעילה. על מנת לעשות זאת עלינו להשתמש באמצעים כמו מרזבים לדוגמא אותם נתקין החל מגג הבית, ועד הקרקע דרך עמודי הבניין. את ההתקנה יבצע אך ורק אינסטלטור שמתמחה בעבודות אינסטלציה בגובה לאור המורכבות של העבודה והסיכונים הבטיחותיים הכרוכים בה. 

פתיחת סתימות בגובה

ישנם הרבה מאוד מקרים בהם יש סתימות בצנרת או במרזבים כאשר המים העומדים עלולים לחלחל אל תוך המבנה וגם ליצור מפגע תברואתי שמזמין מזיקים במידה והמים עומדים במקום חשוף. לכן, יש חשיבות רבה לפתיחת הסתימה כמה שיותר מהר בכדי להימנע מאותם נזקים מים עומדים עלולים ליצור לנו. 

תיקון צנרת בגובה

אחד הדברים המורכבים במבנה הוא תיקון צנרת חיצונית כאשר לעיתים אותה צנרת מתקלקלת או כושלת כתוצאה מבלאי טבעי. רק אינסטלטור המוסמך לבצע עבודות אינסטלציה בסנפלינג רשאי לתקן צנרת כזו, שכן הוא חייב לעבור הכשרה מיוחדת של עבודה בגובה. ברוב המקרים עליה על סולם אינה מספיקה לתקן צנרת בגובה ונצטרך לגלוש באמצעות סנפלינג כדי שנוכל לתקן את הצנרת בצורה יעילה. 

עבודה יעילה וזולה

אחת הסיבות המרכזיות בגינן נרצה לבצע עבודות אינסטלציה בסנפלינג היא לאור המהירות הרבה בה בעיות נפתרות כאשר אנו נשתמש בשיטה זו. תארו לכם כי עקב בעיה בצנרת הייתם צריכים להקים פיגומים סביב הבית כדי לתקן צנרת בקומה החמישית של הבניין, הדבר היה לוקח זמן רב וכפועל יוצא גם עולה המון כסף. במקום זה, אתם יכולים להשתמש בשירותים של אינסטלטור שמבצע עבודות אינסטלציה באמצעות סנפלינג וכך תוכלו להתגבר על התקלה עוד באותו היום. לפני שאתם בוחרים את קבלן האינסטלציה עימו תעבדו במהלך הפרויקט עליכם לוודא כי יש לו את כלל האישורים לעבודה בגובה שכן הדבר מהווה סיכון בטיחותי גדול. 

עבודה נקייה ומדוייקת באמצעות סנפלינג תוכלו לתקן כל בעיה בצנרת שלכם בצורה הפשוטה ביותר מבלי שתזדקקו לשבור קירות או לגרום לנזקים למבנה. התיקון באמצעות סנפלינג נחשב למדויק מאוד שכן גולשים למקום הספציפי בו קיימת התקלה בצנרת ומתקנים אותה במקום מבלי לשבור קירות מיותרים ללא צורך.

אנחנו בסנפלינג ישראל מתמחים בכל עבודות האינסטלציה בסנפלינג ונשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא.

כתיבת תגובה