ברוכים הבאים לאתר של "עבודות בגובה ישראל"! אנחנו שמחים לראות אתכם כאן ומקווים שתמצאו את המידע והשירותים שאתם מחפשים.

אנחנו מתמחים בתחום האיטום ושיקום מבנים ומספקים שירותים איכותיים ומקצועיים ללקוחותינו ברחבי ישראל. אנו מציעים מגוון רחב של שירותים, כולל איטום קירות חיצוניים, חיזוק אריחים, שיפוץ ושיקום מבנים, אינסטלציה חיצונית, התקנה ושיפוץ מרזבים ועוד. אנו מתחייבים לעבוד עם מוצרים איכותיים ולמסור ללקוחותינו תוצאות מצוינות.

אנא צרו קשר איתנו לקבלת מידע נוסף או לקביעת פגישה עם המומחים שלנו. תודה רבה על הביקור ואנו מצפים לעמוד לרשותכם!

בעיות נפוצות שעלולות לצוץ באינסטלציה בסנפלינג

ישנם הרבה מאוד מקרים בהם נצטרך לבצע עבודה של אינסטלציה בסנפלינג כאשר במקרים אחדים זה יהיה בכדי לבצע התקנות, בעוד במקרים אחרים נשתמש בשיטה זו בכדי לבצע תחזוקה שוטפת או תיקון תקלות. 

ישנם הרבה מאוד יתרונות של שימוש באינסטלציה סנפלינג כאשר בראש ובראשונה הדבר חוסך לנו כסף רב כאשר נבחר לבצע את התיקון בשיטה זו. החסכון בא לידי ביטוי בכך שגלישה מגג בניין באמצעות סנפלינג חוסכת זמן רב בתיקון התקלות בהשוואה לשיטות אחרות ולכן העובדה שאנו חוסכים בזמן גם חוסכת לנו כסף רב. מעבר לכך, לעיתים הדבר פשוט אינו פרקטי וביצוע תיקון או תחזוקה באמצעות סנפלינג היא השיטה היחידה בה ניתן לעבוד. דמיינו לעצמכם למשל שיש תקלה בצנרת או במרזב בקומה החמישית של בניין ובכדי לתקן אותה תצטרכו להקים פיגומים סביב הבניין. הדבר אינו ישים בפועל היות והוא לוקח זמן רב מעבר לעובדה שהוא כלל לא הגיוני. אך מעבר לכל היתרונות של אינסטלציה בסנפלינג ישנן לא מעט בעיות שיכולות לצוץ ועליהן נסביר לכם במאמר הבא ואף נציג בפניכם כיצד ניתן להתמודד עם אותן בעיות. 

בעיות רישוי

לא מעט אינסטלטורים עוסקים בעבודות של אינסטלציה בגובה מבלי שעברו לכך הכשרה מתאימה, דבר שמסכן אותם אך גם אותנו היות ואנו נהיה חשופים לתביעה גם כן. לכן, מומלץ מאוד לוודא כי האינסטלטור אותו בחרתם לבצע את מלאכת התיקון בגובה הוא אינסטלטור בעל אישור לעבודה בגובה וגם כי כלל העובדים שלו מורשים לכך ומקפידים על הרענון הדו שנתי. מעבר לכך. מומלץ לוודא כי לאותו אינסטלטור יש ביטוח עבודה על ביצוע תיקונים בסנפלינג, דבר שיכול לחסוך לכם לא מעט כאבי ראש במקרה של תקלה. 

בטיחות

לא מעט אירועי בטיחות קורים מידי יום בזמן עבודה בגובה על כלל סוגיה. כאשר אתם בוחרים אינסטלטור לביצוע עבודות בגובה יש לראות כי הוא אכן מקפיד על כל כללי הבטיחות בכדי למנוע פגיעה ברכוש ובנפש. חלק מאותם אמצעי זהירות שעל האינסטלטור לנקוט הוא אבטוח של כלל ציוד העבודה בו הוא משתמש כדי שלא יקרה מצב בו ציוד נופל מגובה רב על מכונית, חלון או חס וחלילה אדם שעובר במקום. מעבר לכך, יש לדאוג להציב אדם למטה ברחוב שדואג לנתב את האנשים ללכת דרך המדרכה השנייה ומזהיר אותם מפני הסכנה של הליכה באזור העבודות. 


אנחנו בעבודות בגובה ישראל מתמחים בכל העבודות בגובה כמו גם עבודות אינסטלציה סנפלינג. אנו מקפידים על עבודה על פי הכללים והחוקים של עבודה בגובה ושומרים על בטיחות מקסימלית בזמן העבודה וכמובן שומרים על סטנדרטים מקצועיים בכדי לספק לכם עבודת אינסטלציה איכותית. אנו נשמח לייעץ לכם או לבצע עבורכם כל עבודה של אינסטלציה בסנפלינג אותה אתם צריכים לבצע בגובה, אנחנו ממש כאן! דברו איתנו

עוד יכול לעניין אותך

"זיהוי ותיקון מקור הנזק הוא הגורם המרכזי להצלחת תהליך האיטום והשיקום של מבנים."

חברתינו מתמחה באיטום, שיקום וחיזוק של מבנים בכל הרמות, כולל תיקוני גגות, תיקוני רצפות וחיזוק חומות ומבנים. המומחיות הטכנולוגית של החברה מאפשרת להם לטפל בבעיות שונות שעשויות להיות לגורמי חומרה למבנים, כגון לחות, רטיבות, נזקי מים ועוד.

באתר של החברה ניתן למצוא מידע רב על השירותים המוצעים, כולל המתודות והטכנולוגיות השונות המשמשות בתהליך האיטום והשיקום. ניתן למצוא גם מידע על תהליכי הבדיקה והאבחון שבוצעים לפני ההתחלה של התהליך, כך שהלקוחות של החברה יוכלו להיות בטוחים שהמומחיות והמקצועיות של החברה יושגו בכל שלב בתהליך.

החברה מבצעת את השירותים שלה באמצעות צוות מקצועי ומיומן שמיומן ביישומם של הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ובאמצעות שימוש בחומרי בניה איכותיים וברשיונות מתאימים לפעילות של החברה. כל עובדי החברה מכילים מקצועיות  רבה וניסיון מוכח בתחום האיטום והשיקום. החברה מבצעת את הפעילות שלה בהתאם לתקנות ולמסמכי התקנה המחמירים ביותר בתחום, כך שהלקוחות יוכלו להיות בטוחים שהעבודה שתבוצע עבורם תעמוד בתקני הבטיחות הגבוהים ביותר ותוכל לספק להם פתרונות מקצועיים ויעילים.

בנוסף לשירותי האיטום והשיקום, החברה מציעה גם שירותי חיזוק ותחזוקה שוטפים עבור מבנים. כך, הלקוחות יכולים להיות בטוחים שהמבנים שלהם מתוחזקים ומחזורי הבדיקות והמדידות יעזרו להם למנוע נזקים ותקלות מתמשכות. 

בסיכום, "עבודות בגובה ישראל" הוא אתר מקצועי ומומחה שמספק שירותי איטום, שיקום וחיזוק למבנים בכל הרמות. החברה מתמחה בשימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומיישמת את התקנות המחמירות ביותר בתחום על מנת להבטיח ללקוחותיה פתרונות מקצועיים ויעילים. ניסיון החברה ותחזוקה שוטפת מאפשרים לה להציע שירותי חיזוק ותחזוקה שוטפים למבנים, ולספק ללקוחות את הבטחת המתאימה והצורך שלהם.

אם אתם מחפשים חברה מקצועית ומומחית בתחום האיטום והשיקום, עם יכולת גמישות ואמינות בכל השירותים הקשורים לתחום, "עבודות בגובה ישראל" היא החברה המתאימה עבורכם. כדי לקבל עוד מידע והצעת מחיר, ניתן ליצור קשר עם החברה דרך האתר שלה.

התקשרו עכשיו