עבודות גובה – דוגמאות לעבודות ברמה הגבוהה ביותר

עבודות גובה – דוגמאות לעבודות ברמה הגבוהה ביותר!

ניקוי חלונות, עבודות איטום, חיזוק אריחים, עבודות אינסטלציה ותליית שלטים – אלו רק חלק מהשירותים המוצעים לכם במסגרת עבודות על הגובה. 

האתגרים שבעבודה על הגובה:

  • העובד נדרש להכיר את חוקי הבטיחות במלואם
  • התכונות הנדרשות מהעובד: ריכוז, דיוק ומקצועיות 
  • לפני העלייה לגובה, יש לבדוק כי כל הציוד הנדרש לביצוע העבודה נמצא ברשות העובד (אחרת, העובד יאלץ לרדת שוב אל הקרקע, להצטייד בכל הנדרש ולטפס שוב).

חשוב: המקצועיות של העובדים על הגובה – קריטית! מדוע? במידה ויתגלו כשלים בעבודת האיטום או שהאריחים לא חוזקו כנדרש, על העובד יהיה להיערך לעלייה נוספת לגובה. אי-דיוק או חוסר תשומת לב עלולים לא רק להאריך את העבודה, אלא גם לסכן את העובד.

ניקוי חלונות

גם אם אתם מגדירים את עצמכם כ"פריקים" של ניקיון, סביר כי גם אתם לא ממהרים לנקות את החלונות. הסיבה היא כמובן הנגישות המוגבלת לחלקו החיצוני של החלון. מעבר לכך, במקרים בהם מדובר על בנייני מגורים משותפים או בנייני משרדים, הרי שהחלונות גדולים יותר וניקיונם עצמאית בלתי אפשרי. כיום נהוג לנקות את חלונות הבניינים הגבוהים באמצעות סנפלינג. מה יוצא לכם מזה? שומרים על תחזוקה גבוהה, נהנים מחלונות נקיים ולא מתעסקים כלל במלאכת הניקיון.

חיזוק אריחים

כל בניין מחופה בסוג אחר של אריחים. מבלי שדואגים לחזק אותם, הרי שישנה סכנה ממשית לתושבי השכונה ולעוברי האורח. ככל שעוברות השנים, האריחים הופכים חלשים ורופפים יותר, כך שכל יום מחדש הוא פוטנציאל לתאונה מצערת. אריחים חלשים וכבדים עלולים ליפול מהקיר החיצוני מהגובה ולגרום לנזק – ברכוש ובנפש. לשמחתכם, יש מה לעשות: עבודות גובה עם סנפלינג כוללות גם חיזוק אריחים משיש, אבן, קרמיקה, עץ ועוד.

עבודות איטום

וכן, לעתים העבודה הנדרשת על הגובה היא עבודת איטום. כידוע, איטום קירות חיצוניים יכול לחסוך לכם המון ולחסוך מכם המון:

  • מונעים חדירה של מי הגשמים אל תוך המבנה
  • איטום איכותי יחסוך מכם התעסקות עם תיקונים בעתיד (בזבוז זמן וכסף)
  • מונעים סכסוכים בין הדיירים לוועד הבית (למה לא אטמתם בזמן? מי ישלם על הנזילות?)

גם עבודות האיטום על הגובה מומלצות לביצוע באמצעות סנפלינג. בשיטה זו, ניתן להגיע לכל קומה, דירה ופינה בבניין, גם אל האזורים שהגישה אליהם מוגבלת. מעבר לכך, זמן העבודה קצר יותר שכן לא נדרשת השקעה בהקמה של תשתית (כמו בפיגום לדוגמא).

תליית שלטים

הטמעת המותג שלכם בקרב קהל היעד נשענת על המון פעולות, בין היתר גם על תליית שלט המותג שלכם על הבניין בו אתם עובדים. תליית השלטים גם היא חלק משירות של עבודות גובה והיא רלוונטית במקרים הבאים:

  • תליית שלטי מחאה/תעמולה מטעם גוף מסוים (רלוונטי בתקופת הקורונה/בחירות)
  • הלוגו והסלוגן של בית העסק – שלט התלוי מחוץ למשרד/על הבניין
  • מודעה פרסומית/מבצע – שלט הנתלה על בניין גבוה שאינו בהכרח הבניין ממנו אתם עובדים

כתוב/כתבי תגובה