שיפוצים בגובה

כל מה שחשוב לדעת על ביצוע עבודות שיפוצים בגובה

כאשר מדובר על מבני תעשייה, בתים פרטיים או בניינים, ישנן מגוון עבודות המתבצעות בגובה, רבות מעבודות אלו הינן עבודות שיפוצים אשר דורשות שימוש בכלי עזר שונים אשר מאפשרים לעובדים להגיע לגבהים בהם מתבצעת העבודה. עבודות בגובה כוללות בין היתר: בניית גגות, תיקונים נקודתיים, צביעה, חיזוק אריחים, שיקום בטון, איטום מבנים ועבודות אחרות. 

עבודות שיפוצים בגובה יכולות להתבצע באמצעות סל להרמת אדם, במות הרמה, מנוף, פיגומים, סולמות, ובין היתר סנפלינג, שיטה אשר מתבצעת באמצעות חבלים וישיבה ברתמה מיוחדת, שיטה זו מאפשרת לעובד להגיע למגוון אזורים אליהם לא פשוט ואף בלתי ניתן להגיע באמצעות שיטות אחרות ומסורבלות יותר.

חשיבות הבחירה בבעלי מקצוע המתמחים בביצוע עבודות שיפוצים בגובה – עבודות הדורשות ידע, מקצועיות, ניסיון רב ורישיונות

עבודות שיפוץ בגובה הינן עבודות הכרוכות בסיכונים רבים. נוסף על כך, דורשות עבודות אלו ידע רב וניסיון, לכן חייבים בעלי המקצוע להחזיק ברישיון בתוקף לביצוע עבודות בגובה, לשם כך, עליהם לחדש את הרשיון מדי שנתיים ובנוסף, עליהם להגיע לרענון תקנות בטיחות מחמירות. על בעלי המקצוע לעבור הכשרה מתאימה ולהחזיק בתעודה המעידה על כך שהם עברו את ההכשרה. 

בעת בחירת החברה ממנה מתקבל שירות יש לבחון את כל הפרטים הללו ולוודא שהחברה מקפידה לעבוד לפי תקנות עבודה בגובה, תקנות אלו כוללות הנחיות רבות בנוגע לביצוע עבודות בגובה, בין היתר נקבע כי על העובדים לחבוש קסדה, להשתמש בבולם נפילה, לנעול נעליים מיוחדות המונעות החלקה וכאשר מדובר על עבודות המתבצעות באמצעות סנפלינג, יש לפעול בהתאם לתרשים אותו מכין מנהל מקצועי.

משרד העבודה והרווחה קבע כי על כל עובדי חברה המבצעים עבודה בגובה לעבור הדרכה. על ההדרכה להתבצע על ידי המעסיק. כמו כן, על המעסיק לספק לעובדיו את כל הציוד הדרוש. עם סיומה של הדרכת העובדים, על כל עובד לקבל אישור אשר מציין מהם תחומי העבודה בהם מותר לו לעסוק ומהו תוקפו של האישור. תעודה זו יש להציג בפני המפקח או הלקוחות.

סנפלינג ישראל – ביצוע עבודות שיפוצים בגובה באמצעות שיטת הסנפלינג – שיטה יעילה, בטוחה ונקיה

במידה שאתם מעוניינים לקבל שירות מחברה המתמחה בביצוע עבודות שיפוצים בגובה, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – סנפלינג ישראל. 

החברה שלנו מתמחה בביצוע עבודות מגוונות בגובה, ביניהן עבודות שיפוץ רבות, כמו למשל: שיקום בטון בגובה, איטום מבנים בגובה, חיזוק אריחים בגובה, עבודות אינסטלציה בגובה ואיטום קירות חיצוניים. עבודותינו מתבצעות באמצעות שיטת הסנפלינג היעילה, הבטוחה והנקיה וכל עובדי החברה הוכשרו לביצוע עבודה זו ומחזיקים באישורים הדרושים. אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפון, על ידי שליחת מייל או באמצעות מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

נשמח לעמוד לשירותכם.

כתוב/כתבי תגובה