חיזוק אריכים בגובה - מתי תדעו שאתם חייבים לחזק אותם וכמה זה יעלה?

חיזוק אריכים בגובה – מתי תדעו שאתם חייבים לחזק אותם וכמה זה יעלה?

יזוק אריחים נחשב לאחד התהליכים הכי נפוצים במטרה לשמור על נראות הבניין מבחינה אסתטית, אך חשוב מכך על הבטיחות שלנו. חברת סנפלינג ישראל מתמחה בביצוע כלל העבודות בגובה בשיטת סנפלינג לרבות חיזוק אריחים בגובה. מדובר על תהליך מורכב ששונה מכלל העבודות אותנו מכירים כמו איטום גג המבנה, תחזוקה של המרזב, טיפול ברטיבויות, במעלית וכדומה. אריחי הבניין שנחשבים בעצם לחלק מהמעטפת החיצונית שלו נחשפים עם השנים לנזקי ופגעי מזג האוויר. חשוב לציין כי לא חייבים לחכות עד שנראה בעין שאריח או כמה אריחים נפלו. עבודת תחזוקה שוטפת לכל בניין הן מבפנים והן מבחוץ מעניקה לדיירים שקט ושלווה, תורמת להעלאת ערך המבנה ומפחיתה את הסיכוי לליקויים ובעיות מסוגים שונים. 

בדיקה אחת לכמה שנים 

אחת לכמה שנים, מומלץ להזמין חברה המתמחה בתהליכי תחזוקה של מבנים בגובה. מומחים מטעם החברה אשר יבצעו חיזוק של האריחים המותקנים בחלק החיצוני של הפרויקט, אבל גם בתוכו, ניתן יהיה למנוע בעיות אסתטיות ובטיחותיות. הרי עם השנים רוחות וגשמים גורמים לאריחים להיסדק וליפול. תהליך זה מוביל לפגיעה במראה האסתטי של כל המעטפת, הקירות נשארים חשופים לרטיבות ורוח, מה שיכול בעצם להוביל לחדירה של מים אל הקירות הפנימיים בבניין. אם לא מבצעים את הטיפול וחיזוק האריחים בזמן, הדבק שמחזיק את האריחים מחוברים זה לזה הופך ישן יותר וזה עלול לגרום לפגיעה בחוטי חשמל כתוצאה מנזילות, בעיות בתשתיות ואפילו לתאונות ברכוש ובגוף. 

ניתן להתאים את תהליך חיזוק האריחים על פי סוג הפרויקט ושטח העבודה. יש הבדל בין אריחים קטנים לגדולים, בין מבנה שהוא בית פרטי לפרויקט מגורים גבוה ותמיד צריך קודם כל לבצע בדיקה מקיפה, להסיר כמה אריחים מהמקום ולראות האם מלכתחילה העבודה התבצעה כמו שצריך. 

חיזוק אריחים במבנים באמצעות סנפלינג

השיטה הטובה ביותר לחזק את האריחים של המבנה היא באמצעות שיטת סנפלינג הנעשית עם חבלים. כך למעשה ניתן להגיע לאריחים שממוקמים גם באזורים בעיתיים וזה חוסך המון זמן. התהליך מתבצע לגובה וכולל עבודת חידוש המעטפת, מעבר על כל האריחים, הדבקה של אריחים לא יציבים והשלמה של כאלה שנפלו. בסיום התהליך מהדקים את האריחים ומתקנים פגמים שנראים לעין. בנוסף לחיזוק עצמו, מבצעים העובדים פעולות איטום בחורים ובסדקים שנראים במעטפת החיצונית של המבנה. תהליך החלפת האריחים נעשה בהתאם לעיצוב המבנה במטרה ליצור פרויקט אסתטי ויפה. 

המחיר של חיזוק האריחים משתנה ותלוי במצב המבנה, כמות האריחים שיש לבצע ומורכבות העבודה. 
אם הבניין שלכם רעוע וזקוק לתהליך של חיזוק אריחים, עבודות אינסטלציה בגובה ו/או שיקום מבנים, אתם מוזמנים לפנות למומחים של סנפלינג ישראל.

נשמח לסייע ולענות לכם על כל שאלה ואף להגיע למבנה שלכם במטרה לבצע בדיקה מקיפה ולבנות תכנית שיקום בהתאמה לצרכים הפיזיים והאסטטיים של המבנה שלכם.

כתיבת תגובה