תליית שלטים על בניינים

היתרונות של תליית שלטים בגובה לעסק שלכם

תליית שלטים בגובה נעשית על ידי חברות מקצועיות במרבית המקרים. מדובר על הפקה מורכבת, המצריכה ידע ,ניסיון וציוד מיוחד לעבודה בגובה. לכן, נשאלת השאלה – האם זה כל כך שווה את המאמץ ולמה כדאי לתלות שלטים בגובה בכלל?

שלטים בגובה – כי זה מרשים

שלטים תלויים בגובה רב מעל פני הקרקע, הם אלמנט חזותי מרשים. הפרסום שלכם נראה יותר טוב כשהוא נמצא שם למעלה. הוא יוצר רושם חיובי יותר ולכן גם נחשב יותר אפקטיבי.

למעשה, אפילו אם יש פגמים קטנים בשלט, או רזולוציה גבוהה, אפילו ליקויים בהדפסה – קשה מאוד לראות אותם כאשר השלט תלוי בגובה.

להיות בולט מעל כולם

הציבור הרחב סובל ללא ספק מבעיית שילוט יתר במרחב הציבורי. הסביבה שבה אנחנו קונים, מבלים, מטיילים ופועלים, מרושתת בשלטי פרסום מכל הסוגים.

למרבה המזל, רוב השלטים הללו נמצאים בגובה העיניים ולכן, תליית שלטים בגובה מאפשרת לעסק שלכם לבלוט מעל כולם. שלט תלוי בגובה רב הוא אלמנט חזותי,  מושך הרבה תשומת לב, מעצם היותו מיוחד ושונה. הוא נמצא בסביבה שמבליטה אותו, כי אין שם למעלה עוד הרבה שלטים דומים ולכן, ההשקעה שלכם במקרה של שלטי פרסום בגובה, היא הרבה יותר משתלמת.

מיתוג של עסק רציני

כשאתם מרימים את העיניים ומסתכלים אל שילוט עסקי שנמצא גבוה למעלה מעליכם, אתם יודעים כי מדובר על מותג גדול ורציני. עובדת היותם של שלטים בגובה נדירים יותר משלטים אחרים, הופכת אותם לאמצעי מיתוג ייחודי, שמתקשר בתודעה הציבורי עם עסקים גדולים, מותגים חזקים וחברות מוכרות. לכן, כאשר העסק שלכם משתלב בצורת הפרסום הספציפית הזו, גם הוא מקבל בעיני הלקוחות דימוי של עסק רציני, גדול ומצליח ואין מיתוג טוב יותר מזה.

אי אפשר להשחית אותו

אחת הבעיות הכואבות של מיתוג באמצעות שילוט במרחב הציבורי היא הגישה החופשית שיש לכל אדם, לגשת אל השלט ולהשחית אותו. אפשר לראות בכל מקום שלטי פרסום (שעלו למישהו הרבה כסף, זמן והשקעה), שמישהו קישקש עליהם, או קרע אותם, או פשוט הסיר אותם בשביל הכיף.

עם שלטים בגובה כל זה לא יכול לקרות. הסיכוי שמישהו יטרח לעלות לגובה רב כדי להרוס לכם את השלט הוא מינימלי עד לא קיים ולכן, אם אתם רוצים להשקיע בשילוט שמחזיק מעמד לטווח ארוך ומייצג אתכם בכבוד, בלי קשקושים וקרעים, שילוט בגובה הוא הפתרון.

לסיכום

שילוט בגובה הוא אלמנט שיווקי מדהים, מייצג בכבוד את העסק שלכם, ממתג את העסק שלכם בתור מותג רציני וגדול, אי אפשר להרוס לכם אותו בשום צורה והוא גם מבליט את הפרסום שלכם מעל כולם – לכן רואים אותו טוב יותר. אם גם אתם רוצים לתלות את השילוט שלכם בגובה, לבלוט מעל כולם ולתת לעסק שלכם מיתוג בלתי נשכח, צרו איתנו קשר!

כתיבת תגובה