ברוכים הבאים לאתר של "עבודות בגובה ישראל"! אנחנו שמחים לראות אתכם כאן ומקווים שתמצאו את המידע והשירותים שאתם מחפשים.

אנחנו מתמחים בתחום האיטום ושיקום מבנים ומספקים שירותים איכותיים ומקצועיים ללקוחותינו ברחבי ישראל. אנו מציעים מגוון רחב של שירותים, כולל איטום קירות חיצוניים, חיזוק אריחים, שיפוץ ושיקום מבנים, אינסטלציה חיצונית, התקנה ושיפוץ מרזבים ועוד. אנו מתחייבים לעבוד עם מוצרים איכותיים ולמסור ללקוחותינו תוצאות מצוינות.

אנא צרו קשר איתנו לקבלת מידע נוסף או לקביעת פגישה עם המומחים שלנו. תודה רבה על הביקור ואנו מצפים לעמוד לרשותכם!

כל מה שחשוב לדעת על ביצוע עבודות שיפוצים בגובה

כאשר מדובר על מבני תעשייה, בתים פרטיים או בניינים, ישנן מגוון עבודות המתבצעות בגובה, רבות מעבודות אלו הינן עבודות שיפוצים אשר דורשות שימוש בכלי עזר שונים אשר מאפשרים לעובדים להגיע לגבהים בהם מתבצעת העבודה. עבודות בגובה כוללות בין היתר: בניית גגות, תיקונים נקודתיים, צביעה, חיזוק אריחים, שיקום בטון, איטום מבנים ועבודות אחרות. 

עבודות שיפוצים בגובה יכולות להתבצע באמצעות סל להרמת אדם, במות הרמה, מנוף, פיגומים, סולמות, ובין היתר סנפלינג, שיטה אשר מתבצעת באמצעות חבלים וישיבה ברתמה מיוחדת, שיטה זו מאפשרת לעובד להגיע למגוון אזורים אליהם לא פשוט ואף בלתי ניתן להגיע באמצעות שיטות אחרות ומסורבלות יותר.

חשיבות הבחירה בבעלי מקצוע המתמחים בביצוע עבודות שיפוצים בגובה – עבודות הדורשות ידע, מקצועיות, ניסיון רב ורישיונות

עבודות שיפוץ בגובה הינן עבודות הכרוכות בסיכונים רבים. נוסף על כך, דורשות עבודות אלו ידע רב וניסיון, לכן חייבים בעלי המקצוע להחזיק ברישיון בתוקף לביצוע עבודות בגובה, לשם כך, עליהם לחדש את הרשיון מדי שנתיים ובנוסף, עליהם להגיע לרענון תקנות בטיחות מחמירות. על בעלי המקצוע לעבור הכשרה מתאימה ולהחזיק בתעודה המעידה על כך שהם עברו את ההכשרה. 

בעת בחירת החברה ממנה מתקבל שירות יש לבחון את כל הפרטים הללו ולוודא שהחברה מקפידה לעבוד לפי תקנות עבודה בגובה, תקנות אלו כוללות הנחיות רבות בנוגע לביצוע עבודות בגובה, בין היתר נקבע כי על העובדים לחבוש קסדה, להשתמש בבולם נפילה, לנעול נעליים מיוחדות המונעות החלקה וכאשר מדובר על עבודות המתבצעות באמצעות סנפלינג, יש לפעול בהתאם לתרשים אותו מכין מנהל מקצועי.

משרד העבודה והרווחה קבע כי על כל עובדי חברה המבצעים עבודה בגובה לעבור הדרכה. על ההדרכה להתבצע על ידי המעסיק. כמו כן, על המעסיק לספק לעובדיו את כל הציוד הדרוש. עם סיומה של הדרכת העובדים, על כל עובד לקבל אישור אשר מציין מהם תחומי העבודה בהם מותר לו לעסוק ומהו תוקפו של האישור. תעודה זו יש להציג בפני המפקח או הלקוחות.

עבודות בגובה ישראל – ביצוע עבודות שיפוצים בגובה באמצעות שיטת הסנפלינג – שיטה יעילה, בטוחה ונקיה

במידה שאתם מעוניינים לקבל שירות מחברה המתמחה בביצוע עבודות שיפוצים בגובה, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – סנפלינג ישראל. 

החברה שלנו מתמחה בביצוע עבודות מגוונות בגובה, ביניהן עבודות שיפוץ רבות, כמו למשל: שיקום בטון בגובה, איטום מבנים בגובה, חיזוק אריחים בגובה, עבודות אינסטלציה בגובה ואיטום קירות חיצוניים. עבודותינו מתבצעות באמצעות שיטת הסנפלינג היעילה, הבטוחה והנקיה וכל עובדי החברה הוכשרו לביצוע עבודה זו ומחזיקים באישורים הדרושים. אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפון, על ידי שליחת מייל או באמצעות מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

נשמח לעמוד לשירותכם, להשארת פרטים זריזה לחצו כאן.

עוד יכול לעניין אותך

שיקום מבנים

שיקום מבנים

 בכל הנוגע לשיקום מבנים חשוב לדעת כי פעולת זאת חשובה מאד למבנה וזאת בשל מגוון סיבות הקשורות לחוזק הבנייה, לעמידות המבנה וכמובן לאיכות החיים של האנשים המתגוררים או נמצאים במקום. 

קרא עוד »
"זיהוי ותיקון מקור הנזק הוא הגורם המרכזי להצלחת תהליך האיטום והשיקום של מבנים."

חברתינו מתמחה באיטום, שיקום וחיזוק של מבנים בכל הרמות, כולל תיקוני גגות, תיקוני רצפות וחיזוק חומות ומבנים. המומחיות הטכנולוגית של החברה מאפשרת להם לטפל בבעיות שונות שעשויות להיות לגורמי חומרה למבנים, כגון לחות, רטיבות, נזקי מים ועוד.

באתר של החברה ניתן למצוא מידע רב על השירותים המוצעים, כולל המתודות והטכנולוגיות השונות המשמשות בתהליך האיטום והשיקום. ניתן למצוא גם מידע על תהליכי הבדיקה והאבחון שבוצעים לפני ההתחלה של התהליך, כך שהלקוחות של החברה יוכלו להיות בטוחים שהמומחיות והמקצועיות של החברה יושגו בכל שלב בתהליך.

החברה מבצעת את השירותים שלה באמצעות צוות מקצועי ומיומן שמיומן ביישומם של הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ובאמצעות שימוש בחומרי בניה איכותיים וברשיונות מתאימים לפעילות של החברה. כל עובדי החברה מכילים מקצועיות  רבה וניסיון מוכח בתחום האיטום והשיקום. החברה מבצעת את הפעילות שלה בהתאם לתקנות ולמסמכי התקנה המחמירים ביותר בתחום, כך שהלקוחות יוכלו להיות בטוחים שהעבודה שתבוצע עבורם תעמוד בתקני הבטיחות הגבוהים ביותר ותוכל לספק להם פתרונות מקצועיים ויעילים.

בנוסף לשירותי האיטום והשיקום, החברה מציעה גם שירותי חיזוק ותחזוקה שוטפים עבור מבנים. כך, הלקוחות יכולים להיות בטוחים שהמבנים שלהם מתוחזקים ומחזורי הבדיקות והמדידות יעזרו להם למנוע נזקים ותקלות מתמשכות. 

בסיכום, "עבודות בגובה ישראל" הוא אתר מקצועי ומומחה שמספק שירותי איטום, שיקום וחיזוק למבנים בכל הרמות. החברה מתמחה בשימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומיישמת את התקנות המחמירות ביותר בתחום על מנת להבטיח ללקוחותיה פתרונות מקצועיים ויעילים. ניסיון החברה ותחזוקה שוטפת מאפשרים לה להציע שירותי חיזוק ותחזוקה שוטפים למבנים, ולספק ללקוחות את הבטחת המתאימה והצורך שלהם.

אם אתם מחפשים חברה מקצועית ומומחית בתחום האיטום והשיקום, עם יכולת גמישות ואמינות בכל השירותים הקשורים לתחום, "עבודות בגובה ישראל" היא החברה המתאימה עבורכם. כדי לקבל עוד מידע והצעת מחיר, ניתן ליצור קשר עם החברה דרך האתר שלה.

התקשרו עכשיו